سهام نگه ثابت پس از فدرال فاش coronavirus زیان کار

سهام ایالات متحده برگزار ثابت جمعه حتی پس از یک ماهانه شغل گزارش داد وال استریت بیشتر اثبات چقدر سخت coronavirus همه گیر است ضربه به اقتصاد است.

میانگین صنعتی داو جونز خاموش بود فقط 58.23 امتیاز یا 0.2 درصد به عنوان 10:05 صبح پس از باز 0.7 جست و خیز کردن در پاشنه فدرال’ مارس شغل گزارش گفت: اقتصاد ایالات متحده از دست 701,000 شغل در ماه گذشته. شماره شکسته انتظارات آورده و این کشور نه سال استخدام رگه به یک پایان ناگهانی.

S&P 500 به تازگی معاملات تقریبا مسطح بر روی پاشنه از این گزارش که حساب نمی کند به صورت گسترده ویروس های مربوط به کار زیان دیده در پایان ماه. شاخص Nasdaq Composite با بهبود از اوایل قطره و 0.2 درصد به سبز است.

“خوش بینانه خوانده شده در اینجا این است که بازار در حال حاضر حالتها به صورت وحشتناک اقتصادی اعداد” استفان Innes ارشد بازار جهانی استراتژیست در AxiTrader نوشت: در یک تفسیر. “به عبارت دیگر تصویر تلخ این است که در حال حاضر در قیمت می باشد.”

متوسط قطره در سهام آمد که قیمت نفت همچنان به افزایش در امید به پایان دادن به جنگ قیمت بین روسیه و عربستان سعودی است. کسانی که امیدوار است موجب یک شنبه تظاهرات در وال استریت به عنوان سرمایه گذاران شانه ای بالا انداخت رکورد دیگر افزایش نرخ بیکاری ناشی از این ویروس در بحران است.

خام وست تگزاس اینترمدیت آتی شد تا 8.4 درصد در $27.45 در هر بشکه رسید که از 9:26 صبح, ساختمان, در روز پنج شنبه داشت زیر رئيس جمهور تهمت را صدای جیر جیر که دو کشور موافق کاهش تولید به میزان 15 میلیون بشکه.

“حرکت بالاتر در روغن کمک می کند که در آن می تواند کمک به نگه داشتن بیشتر از شیل تولید کنندگان عملکرد به عنوان مخالف به اینکه در آستانه از پیش فرض” گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی.

هر سه عمده شاخص های سهام ایالات متحده در سرعت به پایان هفته در قرمز که از پنج شنبه. داو خاموش بود 223.34 امتیاز و یا 1 درصد برای این هفته از طریق پنج شنبه بسته شدن بل در حالی که S&P پایین بود 0.5 درصد و نزدک ارسال شده یک 0.2 درصد افت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>