سهام شاقول دوباره به عنوان مدعیان خروش در میان coronavirus بحران

سهام غرق شد برای سومین روز متوالی در روز پنج شنبه به عنوان عظیم افزایش تعداد مدعیان بیکاری roiled وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است تا آنجا که 167.81 امتیاز یا 0.8 درصد در پس از باز فدرال نشان داد که بیش از 6.6 میلیون نفر ثبت مدعیان اولیه بیکاری در هفته گذشته به عنوان coronavirus بحران موجب حتی بیشتر از اخراج. آبی تراشه شاخص به طور خلاصه صعود به سبز اما خاموش بود 155.47 امتیاز یا 0.7 درصد به 9:45 صبح

S&P 500 و Nasdaq Composite با هر کاهش یافت تا آنجا که در حدود 0.6 درصد در اوایل معاملات به عنوان سرمایه گذاران کشتی با شکستن رکورد تعداد. آینده برای همه سه شاخص تا به حال با اشاره به افتتاح سود قبل از وزارت کار ایالات متحده منتشر شد آن گزارش هفتگی یک ساعت قبل از باز شدن بل.

“ریسک گریزی خواهد شد به احتمال زیاد این موضوع روز به عنوان امروز مدعیان اطلاعات برجسته با چه سرعتی خانواده های آمریکایی در حال گرفتن آمار” اد ملا ارشد تحلیلگر بازار در OANDA نوشت: در یک تفسیر.

سرمایه گذاران موفق به لرزش کردن رکورد شکنانه 3.3 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در گزارش روز پنج شنبه گذشته به عنوان امید برای یک بسته محرک اقتصادی به آدرس بیماری همه گیر کوروناویروس موجب یک تظاهرات در وال استریت.

اما آخرین تعداد بیش از دو برابر شده است که در مجموع و منفجر گذشته برخی از بدبین ترین تخمین می زند. گلدمن ساکس انتظار 6 میلیون مدعیان برای آخرین هفته ماه مارس در حالیکه اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرد فقط 3.5 میلیون.

در حالی که نوسانات شدید است که احتمالا در آینه ما باید در حال حاضر با ادعا بدتر از حد انتظار آمار اقتصادی که فشار بر قیمت سهام” گفت: Andrew Smith, chief investment officer at Delos سرمایه مشاوران. “صبر و شکیبایی به نام از این بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>