سهام شاقول با وجود فدرال رزرو تلاش برای جلوگیری coronavirus تاثیر

ما سهام سقوط شنبه حتی پس از فدرال رزرو انداخت بیشتر حیاتی در اقتصاد ملی بروز بیماری همه گیر کوروناویروس.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است تا آنجا که 513.59 امتیاز یا 2.6 درصد در باز با وجود فدرال ریزرو اعلام کرد که این امر جای هیچ محدودیت در خرید اوراق قرضه برنامه آن را دوباره یک هفته پیش.

که به دنبال کاهش یک هفته است که در آن رنگ آبی تراشه شاخص کاهش یافت و بیش از 17 درصد در حال رشد در میان درگیریهای مرگبار اشکال و خرابی های آن را تهدید برای اقتصاد جهانی است. S&P 500 و Nasdaq composite نیز غرق آنجا که 2.8 درصد و 1.8 درصد به ترتيب در اوایل معاملات زیر به طور مشابه, وحشیانه, زیان های هفته گذشته است.

“ایمن می گویند این هرج و مرج از چند هفته گذشته است که هیچ جا در رفتن و راه را از این هفته آغاز شده است آن را بهطور می تواند قابل توجه ترین های هفته از زیادی” OANDA ارشد ارز تحلیلگر کریگ Erlam نوشت: در یک تفسیر. “وجود دارد بدون شک که فدرال رزرو در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای دیدن اقتصاد از طریق این دوره از باور نکردنی آشفتگی.”

فدرال رزرو در آخرین اقدام در آینده بر روی پاشنه از دو اورژانس از کاهش نرخ بهره — led آتی سهام به صعود به سبز قبل از بازار باز کرد اما در نهایت موفق به ارام کردن بازار بود که لرزاند توسط کنگره شکست به تصویب زیادی محرک های مالی لایحه به stanch اقتصادی خونریزی از ویروس.

قبل از بانک مرکزی در اطلاعیه های آتی به حال با اشاره به تلفات سنگین پس از یک تریلیون دلاری بسته محرک موفق به دریافت از طریق کلید رویه رای در سنا است. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: حزب دموکرات و جمهوری خواه مجلس شد و نزدیک به یک معامله جدید صبح روز دوشنبه.

“من فکر می کنم ما بسیار نزدیک است. ما نیاز به این معامله انجام می شود امروز” Mnuchin گفت CNBC در روز دوشنبه.

روز دوشنبه قطره ادامه داد: فرار ماه است که در آن گسترش coronavirus بحران فرستاده است بازارهای جهانی به سقوط آزاد. این ویروس موجب ترس از یک رکود عمیق به دلیل آن است کسب و کار مجبور به بستن و اخراج کارگران در حالی که مصرف کنندگان بسته ماندن در خانه های خود را برای جلوگیری از این بیماری از گسترش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im