سهام سقوط تاریخی پس از تجمع به عنوان coronavirus همچنان به گسترش

ما سهام سقوط دوباره پنجشنبه خراب تاریخی سه روز پیاپی به عنوان شایع گسترش این کروناویروس در آمریکا را لرزاند, وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز غرق آنجا که 898.86 امتیاز و یا نزدیک به 4 درصد به عنوان ما را تحت الشعاع چین این هفته با آن تعداد از coronavirus موارد است که در حال حاضر بیش از 85,000. تقریبا از 1300 نفر در آمریکا از جمعه.

اوایل جمعه فروش پس از داو افزایش یافت و تقریبا 4000 نقطه در قبل از سه معاملاتی روز — بزرگترین آن سه روز پرش از سال 1931 است.

سه روز افزایش, موجب امیدواری از کنگره عبور از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی برای رسیدگی به این ویروس در حال پایان دادن به رنگ آبی تراشه شاخص 11-بعد بازار فروش آن در کوتاه ترین تا کنون. با این وجود سهام همچنان به رنج کشیده با تمام عمده سه شاخص بیش از 20 درصد خود را در فوریه اوج.

S&P 500 در روز جمعه غرق آنجا که حدود 3.5 درصد در اوایل معاملات در حالی که نزدک 3.1 درصد کاهش یافته است.

کاهش در آمد که در ادامه نگرانی در مورد ویروس به نظر می رسد برای تعدیل هر گونه خوش بینی سرمایه گذاران در مورد مجلس نمایندگان رای گیری روز شنبه در عظیم محرک لایحه در سنا تصویب قبلا در این هفته است.

“ما ممکن است تا به حال یک اجرای خوب این هفته اما این آخر هفته می توانید مانند یک مدت طولانی در لحظات مثل این و اعداد [ما] گرفتن از ما که در حال حاضر بیشتر موارد از چین یا ایتالیا در حال گرفتن زشتتر روز به روز” کریگ Erlam ارشد ارز تحلیلگر در OANDA نوشت: در یک تفسیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>