ما سهام سقوط دوباره پنج شنبه به عنوان coronavirus نگرانی بار دیگر گریبانگیر بازارهای جهانی ادامه roller-coaster هفته در وال استریت.

میانگین صنعتی داو جونز غرق آنجا که 787.74 امتیاز یا 2.9 درصد در اوایل معاملات پس از ویروس مجبور کالیفرنیا به یک وضعیت اضطراری و صنعت گروه هشدار داد شیوع بیماری می تواند چکش خطوط هوایی درآمد. S&P 500 و Nasdaq composite با سقوط تا آنجا که 2.7 و 2.5 درصد به ترتیب پس از باز کردن زنگ.

ضعیف باز ادامه آشفته هفته است که بازار در نوسان بین سود و زیان. داو رسید حدود 1200 امتیاز پنج شنبه پس از جو بایدن به ثمر رساند چندین دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه پیروزی و کنگره رخ داد یک معامله برای 8 میلیارد دلار بودجه برای مبارزه با کروناویروس.

اما وقوع است و قرار است در افزایش فشار در سفر هوایی صنعت به عنوان تعدادی از موارد صعود در ایالات متحده و کشورهای دیگر است. دو coronavirus موارد گزارش شده در شهر نیویورک صبح روز پنجشنبه یک روز پس از کالیفرنیا اعلام وضعیت اضطراری پس از آن اولین مرگ ناشی از این بیماری است.

اختلال در مسافرت و تجارت در حال گسترش است و سهام جهانی به احتمال زیاد در تلاش برای نگه داشتن سیاستهای مالی و پولی محرک تجمع رفتن به عنوان ضریب اطمینان همچنان به فرو ریختن” اد ملا ارشد تحلیلگر بازار در OANDA نوشت: در یک شنبه تفسیر.

هواپیمایی سهام گرفته اند و شتم از زمان شروع این بیماری همه گیر است که منجر به مسافرت های بین المللی محدودیت و افسرده تقاضا برای پرواز. اما همه چیز می تواند بدتر — بین المللی مسافرت هوایی انجمن هشدار داد که جهانی مسافری خطوط هوایی کسب و کار می تواند از دست دادن $113 میلیارد دلار در درآمد این سال اگر ویروس گسترش بیشتر.

Southwest Airlines سهام باز 2.2 درصد کاهش پنج شنبه پس از شرکت هشدار داد درآمد حاصل از آن می تواند یک ضربه بزرگ به 300 میلیون دلار در سه ماهه اول. دلتا سهام به تازگی پایین 5.2 درصد در اوایل معاملات در حالی که ایالات سهام خاموش بود و 7.2 درصد و سهام آمریکا سقوط کرده بود 7.7 درصد است.

وال استریت آغاز شده و این هفته در یک یادداشت بالا با داو تنظیم تمام وقت روزانه نقطه به دست آوردن رکورد در امیدوار است که بانک مرکزی خواهد اقدام به بلانت اقتصادی تاثیر coronavirus. اما رنگ آبی تراشه شاخص کاهش یافته است 786 امتیاز سهشنبه پس از فدرال رزرو موفق به سرکوب سرمایه گذاران ترس با اورژانس نرخ بهره را کاهش دهد.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de