تجمع سهام ممکن است آتش بس برای پایان دادن به عربستان-روسیه از کاهش قیمت نفت

سهام بسیج پنج شنبه به عنوان افزایش قیمت نفت غلبه وال استریت نگرانی در مورد کوروناویروس برش بازار کار ایالات متحده.

میانگین صنعتی داو جونز صعود 469.93 امتیاز یا به 21,413.44 در امید detente در نفت-قیمت جنگ بین روسیه و عربستان سعودی است.

آبی تراشه شاخص معکوس اوایل ضرر و زیان آن را در زمان بعد از وزارت کار ایالات متحده نشان داد که بیش از 6.6 میلیون نفر ثبت مدعیان اولیه بیکاری در هفته گذشته به عنوان coronavirus بحران موجب حتی بیشتر از اخراج. S&P 500 و Nasdaq Composite با یک الگوی مشابه را دنبال افزایش 2.3 و 1.7 درصد بود.

افزایش سهام همراه افزایش قیمت نفت خام پس از رئیس جمهور تهمت توییتی که او انتظار دارد که روسیه و عربستان سعودی برای کاهش تولید نفت توسط بسیاری به عنوان میلیون بشکه. خام وست تگزاس اینترمدیت رسید 22.6 درصد به $24.90 در هر بشکه رسید.

سرمایه گذاران موفق به لرزش کردن یک رکورد شکنانه سنبله در برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری برای دومین هفتۀ متوالی به عنوان تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس روشن تر شد. برخی از 3.3 میلیون نفر نرخ بیکاری گزارش شده پنج شنبه گذشته به عنوان امید برای یک بسته محرک اقتصادی به آدرس بیماری همه گیر کوروناویروس موجب یک تظاهرات در وال استریت.

گریم اطلاعات تایید عظیم فروش است که به سقوط بازارهای سهام ایالات متحده به بازار خرس نگرانی در مورد ویروس باعث رکود اقتصادی جهانی ،

“ما در حال شروع به دیدن حقایق مهم نیست چقدر بد آنها جایگزین برخی از گمانه زنی ها گفت:” تام Plumb, نمونه کارها, مدیر عمودی متعادل صندوق. “است که یک نشانه خوبی از bottoming روند. بازار نیست و شروع به بالا رفتن ناگهانی به دلیل وجود یک نور سبز و خبر بزرگ.”

اما سهام سقوط می تواند فراتر از پایین ترین نرخ های اخیر هنگامی که سرمایه گذاران به مقابله با چگونه ویروس بحران قطع به اقتصاد گفت: Andrew Smith, chief investment officer at Delos سرمایه مشاوران.

شرکت هایی که گذاشته کارگران “نمی خواهید به نوبه خود توپی دوم ما از طریق coronavirus” اسمیت گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر پنج شنبه سرمایه گذاران ارائه شده برخی از تسکین تاریخی نفت در سوخت توسط روسیه و عربستان سعودی اختلاف که بیشتر تیره و تار بازار انرژی در حال حاضر مبارزه با کم تقاضا ناشی از کوروناویروس بحران است.

عربستان سعودی تهدید به سیل بازار نفت در ماه گذشته پس از روسیه را رد کرد یک معامله برای کاهش تولید. که ناشی از یک اختلال است که با تحویل به ضرب و شتم بدهی مملو از شرکت های نفتی آمریکا و موجب ترس خود را در مورد پریشانی خونریزی بیش به دیگر بخش های اقتصاد به گفته کارشناسان.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن جیر نبود به عنوان اساسی به عنوان یک رسمی معامله وال استریت ضامندار بر روی روشنایی ضعیف تابیدن از امید که پایان دادن به غیرقابل دفاع کرد که در چشم با توجه به دیوید Lebovitz بازار جهانی استراتژیست در JP Morgan مدیریت دارایی ها.

“آنچه که من فکر می کنم آن است که به تساوی یک خط در شن و ماسه و یا تلاش برای رسم یک خط در شن و ماسه در نظر چه مدت این لحاظ تاریخی قیمت نفت پایین باقی بماند,” Lebovitz گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>