سهام ایالات متحده راه اندازی شد به دوباره بجای اول برگشتن شنبه از تاریخی پس از سقوط رئیس جمهور تهمت وعده داده شده یک محرک های مالی به stanch اقتصادی خونریزی از شیوع کروناویروس.

آتی در میانگین صنعتی داو جونز به حال شروع به پریدن کرد 1,037.00 امتیاز یا 4.3 درصد از 7:02 صبح سیگنالینگ باز گشت از روز دوشنبه بازار گسترده تار و مار است که به رنگ آبی تراشه شاخص بدترین حالت آن تنها در روز کاهش پیدا کند تا کنون.

S&P 500 و Nasdaq آتی نیز با اشاره به بالاتر باز می شود پس رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه شب تعهد “بسیار چشمگیر” اقدامات برای حفاظت از کارگران و کسب و کار از coronavirus بحران از جمله مالیات بر حقوق برش و مرخصی استعلاجی بودجه.

“در زمان بحران هیچ چیز مهم تر است در بازگرداندن اعتماد به نفس از دولت به ظاهر آرام و در کنترل وضعیت شکننده که کنترل ممکن است” جفری هالی تحلیلگر ارشد در ارز OANDA نوشت: در یک شنبه تفسیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس سر از دولت coronavirus نیروی کار “به نظر می رسد که کشیده که feat [خاموش] امروز صبح” هالی گفت.

داو ریختن بیش از 2000 نقطه و شاخص S&P درگیری های بعد از دسامبر 2008 روز دوشنبه پس از عربستان سعودی گفت: این امر افزایش تولید نفت و بریده بریده قیمت که ناشی از قیمت نفت خام به نازل شدن. نوپای جنگ قیمت در آمد بالا از نگرانی در مورد شیوع کروناویروس صدمه زدن به اقتصاد جهانی است.

نفت خام بهبود شنبه با قراردادهای آتی نفت خام برنت به تازگی پریدن از 8.3 درصد به $37.24 در هر بشکه رسید. وست تگزاس اینترمدیت آتی به تازگی تا 8.7 درصد در $33.85 در هر بشکه پس از غوطه وری 25 درصد دوشنبه.

شرکت های نفتی آمریکا نیز آماده برای یک جهش پس از گرفتن یک ضربه بزرگ در روز شنبه. سهام اکسون شد تا 9.5 درصد در premarket تجارت در $45.84 از 7:06 صبح در حالی که شورون سهام به تازگی تا حدود 7 درصد است. Diamondback سهام انرژی شروع به پریدن کرد 20.9 درصد در premarket تجارت پس از غوطه وری بیش از 44 درصد دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im