سهام ایالات متحده راه اندازی شد به دوباره بجای اول برگشتن پنج شنبه یک روز پس از نگرانی در مورد رشد شیوع کروناویروس سوخت عظیم جهانی فروش شود.

میانگین صنعتی داو جونز صعود تا آنجا که 188.40 امتیاز یا 0.6 درصد زیر باز بل پس از رنگ آبی تراشه شاخص که دچار بدترین حالت آن تنها-روز افت در دو سال در روز دوشنبه.

S&P 500 نیز 0.6 درصد و یا 21.1 امتیاز بعد از صفحه اول پاک شده خود سود برای سال در روز دوشنبه به عنوان کشنده coronavirus گسترش خارج از چین که در آن نشات گرفته است. شاخص Nasdaq composite منعکس حتی بیشتر از پریدن 93.98 امتیاز و یا 1 درصد پس از باز کردن.

برخی از قوی شرکت ها گزارش های درآمدی به نظر می رسد برای تشویق چرخش حتی به عنوان نگرانی ادامه در مورد این ویروس است که از کشته شدن بیش از 2700 نفر است. Home Depot سهام شروع به پریدن کرد به اندازه 3 درصد به $246.97 پس از باز پس از داو عضو سخت افزار های زنجیره ای ضرب و شتم سود و فروش تخمین می زند.

و کامپیوتر های غول پیکر, HP, S&P 500 شرکت دیدم سهام افزایش نزدیک به 5 درصد به $23.20 پس از این شرکت اعلام کرد هزینه-برش تلاش و سهام بیع متقابل آن را به عنوان مبارزه با 35 میلیارد دلار تصاحب پیشنهاد از رقیب زیراکس.

شاخص بورس ادامه داد: برای صعود در هفته گذشته قبل از گزارش بیش از آخر هفته که coronavirus بحران بدتر شد در کشورهایی مانند کره جنوبی و ایتالیا و ایران. سازمان بهداشت جهانی کشور خواست روز سه شنبه به آماده دفاع خود را در برابر این ویروس گفت: “به معنای واقعی کلمه در درب ضربه توسط است.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de