سهام مجموعه به مخزن دوباره میان قیمت نفت جنگ coronavirus وحشت

سهام ایالات متحده شد مجموعه ای عظیم تار و مار دوشنبه پس از عربستان سعودی راه اندازی شد نفت-قیمت جنگ که roiled یک بازار در حال حاضر دست پاچه با coronavirus بیماری همه گیر.

S&P 500 آتی کاهش روزانه خود را در حد 5 درصد و شاخص آتی سقوط بیش از 1200 امتیاز پس از عربستان سعودی گفتند که افزایش تولید نفت و بریده بریده ارائه قیمت.

عربستان سعودی و حرکت باعث بزرگ قطره برای قیمت های آتی نفت خام روز دوشنبه با معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت به تازگی پایین 21.8 درصد در $35.39 در هر بشکه رسید.

اما بالقوه برای کاهش قیمت گاز برای کمک به مصرف کننده صرف نیست و تشویق سرمایه گذاران به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به صعود به گفته کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک.

“آسمان در حال سقوط است. خارج خارج شدن در حالی که شما می توانید” Rupkey نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید. “وال استریت را ترک کرده اند تا در نهایت ضربه خیابان اصلی اقتصاد سخت است. شرط بندی بر روی آن.”

روز دوشنبه شیب سهام کاهش می یابد و به دنبال یک هفته در وال استریت است که در آن سرمایه گذاران دست و پنجه نرم با رشد coronavirus تهدید و هضم فدرال رزرو اضطراری بهره-کاهش نرخ هدف در حد شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد است.

بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری ایالات متحده توجه خود را ادامه داد: شکستن رکورد کاهش سقوط به زیر 0.5 درصد برای اولین بار. اخیرا در 0.415 درصد است. بازده حرکت معکوس به قیمت برای اوراق قرضه در نظر گرفته امن و پناهگاه دارایی.

اروپا و بازارهای سهام آسیا نیز سقوط زیر عربستان سعودی سالوو که آمد در میان اختلاف میان کشورهای تولید کننده نفت در مورد چگونه به کاهش تولید و حفظ قیمت.

لندن FTSE 100 سقوط تا آنجا که 8.8 درصد در اوایل معاملات ارسال blue-chip شاخص به بازار خرس خاک. پایین آن روز دوشنبه بود و بیش از 23 درصد زیر آن 52 هفته اوج 7,727.50.

این شاخص DAX در آلمان و پاریس CAC 40 شدند و هر یک به تازگی خاموش 6.6 درصد است. و FTSE MIB شاخص در ایتالیا — که در آن شیوع کروناویروس است و دولت را مجبور به قفل کردن مناطق شمال کشور — غرق آنجا که 11.2 درصد است. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تعطیل 5 درصد در حالی که شانگهای کامپوزیت از دست داده و 3 درصد است.

در حالی که این بیماری همه گیر است و ناودان زنجیر عرضه جهانی آن نیز موجب قوی ترس در میان مصرف کنندگان است که می تواند منجر آنها را به صرف پول کمتر از آنها در غیر این صورت با توجه به Alastair جورج سرمایه گذاری استراتژیست در ادیسون تحقیقات سرمایه گذاری.

“واقعی اقتصادی تاثیر این ویروس ممکن است شبیه به تروریسم و ترس از آن گسترش می یابد” جورج گفت: در یک شنبه تفسیر. “در زمان عدم قطعیت وام مسکن برای پرداخت می شود — همراه با مواد غذایی و قدرت — اما بیشتر اختیاری صرف است که در حال حاضر در خطر است.”

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de