سهام اسلاید به عنوان وال استریت پرانتز برای بدترین سه ماهه در دهه

بازارهای سهام ایالات متحده در تضعیف روز سه شنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس قرار وال استریت در مسیر برای پایان دادن به بدترین حالت آن دوره سه ماه در چند دهه.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است تا آنجا که 191.02 امتیاز یا 0.8 درصد در باز پس از ارسال دستاوردهای در چهار نفر از پنج گذشته معاملات روز. آبی تراشه شاخص پایین بود 21.7 درصد در سال از طریق پنج شنبه قرار دادن آن در سرعت خود را برای بدترین سه ماهه از سال 1987 و بزرگترین آن در سه ماهه اول کاهش تا کنون.

S&P 500 شاخص کاهش یافت و 0.8 درصد در اوایل معاملات و پایین بود حدود 18.7 درصد در سال به عنوان روز دوشنبه نشان می دهد آن را به پست خود بدترین سه ماهه اول از سال 1938. فناوری متمرکز نزدک بود در مسیر به پایان آن بدترین سه ماهه اول از سال 2008 به عنوان آن 0.6 درصد کاهش یافته است پس از روز سه شنبه افتتاح بل.

سرمایه گذاران هنوز هم چهره سنگی آینده با توجه به این که coronavirus هنوز به اوج در ایالات متحده, که در آن منجر به گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و اخراج های دسته جمعی. اما برخی از کارشناسان می گویند بدترین فروش ممکن است به کشورهای دیگر شروع به غلبه بر بیماری ها و شرکت های پزشکی پیشرفت به سوی یک واکسن.

“احساسات آونگ روانیش بین افراط و بیش از چند ماه گذشته با قرار دادن سرمایه گذاران عاطفی, سوار های rollercoaster به عنوان سیاست های پولی bazookas و خوش تیپ مالی بسته اند, تلاش برای بلند کردن جهانی اعتماد به نفس” FXTM تحلیلگر ارشد پژوهش Lukman Otunuga گفت.

روز سه شنبه افت سهام در آمد و به عنوان گلدمن ساکس پیش بینی کرد که اقتصاد ایالات متحده خواهد بود کوچک با 34 درصد در مقیاس سالیانه در سه ماهۀ دوم امسال coronavirus بحران است. این بانک همچنین انتظار دارد که نرخ بیکاری به موشک وار رفتن به 15 درصد در اواسط سال از 3.5 درصد در ماه فوریه با توجه به بلومبرگ.

با مهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>