افزایش شاخص سهام پس از وال استریت بدترین روز در سه دهه

ما سهام منعکس جمعه پس از coronavirus وحشت ناشی از وال استریت بدترین فروش در بیش از سه دهه است.

میانگین صنعتی داو جونز مشخصی آنجا که 1273.59 امتیاز یا 6 درصد در اوایل معاملات پس از غوطه وری 10 درصد یا 2,352.6 امتیاز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران clamored برای یک محرک های مالی به آدرس coronavirus شیوع اقتصادی تاثیر است.

S&P 500 شروع به پریدن کرد تا آنجا که 5.9 درصد در زنگ افتتاحیه پس از پیوستن به داو در بازار خرس قلمرو روز قبل در حالی که شاخص Nasdaq composite با صعود به اندازه 6 درصد است. شاخص از دست 9.5 درصد و 9.4 درصد به ترتيب در پنجشنبه فروش شود.

اوایل خروش آمد و به عنوان وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره شد و نزدیک به یک معامله برای یک بسته محرک. رئیس جمهور تهمت موفق به ارائه بتن جزئیات یک محرک در شب چهارشنبه سخنرانی در coronavirus بحران که تحلیلگران گفت: بخشی از دلیل برای روز شنبه را جست و خیز.

“من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به این انجام می شود” Mnuchin گفت CNBC صبح جمعه. “رئیس جمهور کاملا متعهد است که این خواهد بود که کل دولت تلاش خواهد بود که ما از کار کردن با مجلس نمایندگان و سنا.”

اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا بازار سود برگزار خواهد شد و چگونه سرمایه گذاران واکنش نشان می دهند به هر بسته محرک است نورد از. فدرال رزرو برنامه ریزی برای تزریق 1.5 تریلیون دلار در کوتاه مدت کمک های مالی به بازارهای مالی موفق به توقف شنبه را تار و مار.

“واشنگتن سیاستمداران باید بیشتر از هیچ نگاه خود را زمانی که جستجو برای سپر بلا برای هفته شده است که” جفری هالی تحلیلگر ارشد در ارز OANDA نوشت: در یک جمعه تفسیر. “بیشتر نگران کننده آن را به ناچار آهسته پاسخ از دولت مورد نیاز است که فقط زمانی که آن را بیشتر مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>