ستاره فیلم Stormy Daniels گفت: روز جمعه حکم گناه مربوط به خود را وکیل سابق مایکل Avenatti نشان می دهد که منهتن داوران اظهار داشت: “شخصیت واقعی او.”

“متاسفانه به نظر می رسد آنچه که مایکل Avenatti به من بود و فقط نوک یک کوه یخ از فریب” نوشته Daniels یک مشتری سابق Avenatti که ادعا می کند او به سرقت برده $300,000 از او و جعل امضای او در Instagram.

“من تعجب نیست که او نادرستی شده است نشان داد در مقیاس بزرگ” او گفت: پس از Avenatti داشت گناه در تمام فقره تلاش برای گرفتن تا 25 میلیون دلار از ورزش-پوشاک نایک غول.

“او متکبر جعلی و بیش از حد پرخاشگرانه رفتار آنقدر فراگیر است که داوران در بر داشت خود را از شخصیت واقعی” او افزود: از وکیل که مورد محاکمه شد در دادگاه فدرال منهتن.

دانیلز سوخت Avenatti افزایش به شهرت هنگامی که او استخدام loudmouth وکیل به نمایندگی از او در شکست وی از سوی مامورین پرونده های حقوقی به او پرداخت شد hush پول توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از یک امر ادعایی او تا به حال با او قبل از ریاست جمهوری خود.

این جفت ارز سقوط کرد وقتی Avenatti اتهام جعل امضای او به سرقت برده و پول او به دست آورده از نوشتن کتاب خاطرات “افشای کامل.”

او در حال حاضر با اتهامات جنایی روبرو مربوط به آن مورد با دادگاه تاریخ تعیین شده برای مارس 21.

در حالی که Daniels نوشت Avenatti را Nike اعتقاد جمعه بود “فقط” او اضافه کرد که او نمی تواند کمک کند اما احساس پشیمان او می خواهم او را مورد اعتماد.

“من احساس غم خود را برای کودکان و احمقانه برای باور کردن دروغ خود را برای مدتی چنین طولانی” Daniels نوشت.

یک هیئت منصفه به اعدام محکوم شده Avenatti اقدام به اخاذی صادق-خدمات تقلب و مرتبط با استفاده از ارتباطات بین ایالتی. او چهره تا 42 سال در زندان بیش از این حکم اما هنوز Daniels’ مورد — به علاوه یکی دیگر از کیفری و ماده در کالیفرنیا برای مقابله با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im