رشته چینی راننده کامیون-تبدیل شاعر می رود ویروسی در میان coronavirus

یک راننده کامیون از ووهان گیر در بزرگراه ها به هیچ جا.

شیائو Hongbing 50 و بومی استان هوبئی – که در آن coronavirus پدید آمده در شهر ووهان – بوده است در کنار شیوع و ننگ بودن از کانون منطقه وال استریت ژورنال گزارش شده است.

او شده است زندگی در یک منطقه خدمات بیش از 500 مایل از خود Tianmen خانه ، whiling دور ساعت در میان یک مستند با نوشتن شعر و رسیدن به جهان خارج از طریق رسانه های اجتماعی.

“یک وسیله نقلیه شناور در جهان,” او نوشت: در یک شعر در مورد انفرادی خود را تجربه در کرانههای. “من در حال حاضر خانه من در زمین است.”

این idled جاده جنگجو بوده و مانع در تلاش های خود را برای ادامه سفر خود با تمایل مقامات اجازه می دهد تا یک وسیله نقلیه را تحمل صفحات از کانون ووهان به رفتن را از طریق این روزنامه گزارش داد.

در Jan. 29 شیائو ثبت محزون کنار جاده ای تصویری به همسر و دوستان خود.

“من خیلی خسته ام,” او می گوید. “من امیدوارم که من می توانم پیدا کردن یک محل برای جلوگیری از گرفتن برخی از خواب خوب و خوردن چیزی. من واقعا نمی دانم چه مدت من می توانید بروید.”

در این فیلم بود که در نهایت توسط رسانه های محلی و رفت ویروسی که گریان راننده با ابراز تاسف است که او در حال رانندگی شده برای روز خود را با تدارکات محموله بدون هر گونه خواب به او سیلی خود را در چهره به بیدار نگه دارید.

در یک نقطه او در سراسر برخی از افسران پلیس و کارگران در hazmat مناسب در حالی که در تلاش برای خالی کردن یک تحویل در Pingchang, Sichuan, جایی که آنها به او گفت در مورد گسترش بیماری همه گیر.

پلاک خود کمک نمی کند مهم است.

سه مرد را دیدم که او به یک نیش به خوردن تهدید به نابود کردن کامیون خود را اگر او نبود درایو کردن.

“من که از شهرستانها بدون عفونت است. من فقط به عنوان سالم به عنوان شما. من هر گونه خطر به شما” شیائو التماس قبل از توبه پذیر.

بعد از آن او تلاش برای گرفتن چند شکلک در کنار یک جاده قبل از اینکه افسران پلیس زدم و در پنجره را و به او گفتم به ترک با توجه به مجله.

“من واقعا از دست همه امید. من فکر کردم من که قرار بود به مرگ در جاده,” او گفت:.

چند روز بعد او کشیده در هنژنگ, Shaanxi, امید دوباره به گرفتن برخی از بقیه بود اما awoken توسط دو همدلانه پلیس که به او اجازه خوابیدن در نزدیکی تلفن غرفه و او به ارمغان آورد برخی از مواد غذایی و شیر.

“در آن زمان من بود نقل مکان کرد به طوری که من شروع به گریه بیاختیار” شیائو گفت. “وجود دارد بنابراین
چند بار که من در لبه صخره در مورد به بیش از.”

به عنوان یک نتیجه از دلخراش, ویدئو, کمک های مالی ریخت و حساب خود را بر روی محبوب پیام رسانی برنامه هولناک با بسیاری از دوستان درخواست می کند که گوشی خود سقوط کرد.

در پاسخ به گزارش تبعیض یک حزب کمونیست-اجرا روزنامه منتشر شده op-ed قطعه در ماه ژانویه با اصرار مردم برای درمان رشته مسافران از هوبئی با همدردی.

“ارائه آنها را با کمک مناسب است که نه تنها انسان دوستانه است به ویروس کنترل” آن را بخوانید.

شیائو گفت که زمانی که او در نهایت می گرداند او قصد دارد برای ادامه کار به عنوان یک راننده کامیون – اما او همچنان به نوشتن شعر.

“من برای شهر من بارها و بارها و امیدوارم که من باز خواهد گشت زمانی که مه می آید و شروع به آواز خواندن,” او نوشت: در یکی از اشعار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de