رشته رویال کارائیب کروز مسافران اسلم بوش در میان coronavirus ترساندن

دارن و کلر Vaughan فکر آنها خواهد بود در کارائیب در حال حاضر با بهره گیری از آب و هوای گرم.

اما آنها در گیر بینن انتظار و انتظار خود را رویال کارائیب کروز به مجموعه بادبان.

زن و شوهر پرواز به نیوآرک از بریتانیا در روز پنج شنبه برنامه ریزی برای هیئت مدیره سرود دریاها در نیوجرسی پورت برای یک هفته کروز به جزایر روز بعد.

اما رویاهای خود را از آسمان آفتابی و هوای گرم و تبدیل به یک کابوس زمانی که یک بیماری از طرف دیگر از جهان کنار کشتی ترک آنها جایی برای ماندن و مطمئن نیستید که چه باید بکنید.

“این یک فاجعه کل یک فاجعه عظیم” گفت: Darren, 38, حسابدار از ولز.

این Vaughans دیدم اخبار کلیپ در تلویزیون از کشتی docking جمعه و چهار اتباع چینی در حال حذف شدن توسط امدادگران از جمله یکی که بیمار با تب در هیئت مدیره و بعد از آزمایش مثبت برای آنفلوانزای. چهار گرفته شده بودند به بیمارستان دانشگاه در نیوآرک که در آن آنها آزمایش برای رمان coronavirus که به کشته شدن 725 نفر در سراسر جهان در چین, که در آن گروه از سفر.

اضافی 23 مسافران از چین بود که در انزوا نگه داشته برای بسیار از 12 روز کروز گرفته شد و مستقیما به فرودگاه نیوآرک و به خانه فرستاد.

هیچ یک از سرنشینان 18-عرشه 2,090 دفاع کند گرفته شد-اتاق ویژه تختخواب دارو مجلل کشتی شناخته شده است به coronavirus اما تا زمانی که این آزمون دوباره به تایید می کنند که این کشتی اقامت قرار داده است.

که سمت چپ باردار مسافران مانند Vaughans رشته و نا امید شکایت از نقض اطلاعات از رویال کارائیب کشتی صاحب. اضافه کردن به نا امیدی شد که این شرکت در ابتدا گفت: کشتی خواهد بادبان در روز شنبه.

این Vaughans داد تا اتاق هتل خود را و نشان داد تا آماده به هیئت مدیره, اما به پایان رسید تا stiffing آن را برای ساعت در یک مک دونالد در نزدیکی اسکله قبل از یادگیری آنها باید تا دوشنبه صبر کنید.

“من عصبانی هستم ویران کرد و اجازه پایین توسط یک شرکت قرار می دهد که سود قبل از مشتریان خود” Darren گفت.

تلاش برای دریافت کمک با یک محل به محل اقامت و یا یک راه برای گذراندن وقت خود را در حالی که در انتظار کشتی برای دریانوردی تولید autoresponses گفتن آنها را به استفاده از خود را “مورد علاقه موتور های جستجو” برای پیدا کردن محل سکونت و سرگرمی.

“من خیلی خشمگین. من با تلفن با آنها و دست تکان دادن شد” گفت: کلر, 36, دولت کارگر. “آن را مانند صحبت کردن با یک پاسخ خودکار. هر بار من از او پرسید که سوال او فقط به من داد همان پاسخ و همچنین ” من فقط نگاه در اینترنت است.'”

بدتر, آنها بسته بندی شده به صورت یک هفته در کارائیب نه آخر هفته در نیویورک در ماه فوریه است.

دارن هم تعجب, چرا, اگر کشتی آلوده 4000-plus مسافران بودند که در قایق بودند مجاز به ترک ؟

“اگر آنها بر این باور بودند یک یا بیشتر مسافران در قایق می تواند coronavirus چرا اجازه [آنها را] پیاده و رفتن به صفحه اصلی و به طور بالقوه حمل virus”

رویال کارائیب بلافاصله پاسخ به یک پرس و جو از این پست در مورد این سوال.

یک سری از کشتی های دیگر را نیز تحت تاثیر شیوع کروناویروس.

Workers do maintenance and cleaning of the exterior of the Royal Carribean Anthem of the Seas ship at Cape Liberty Vruise Port in Bayonne, New Jersey.
کارگران انجام تعمیر و نگهداری و تمیز کردن سطح خارجی رویال کارائیب سرود دریاها کشتی در کیپ آزادی Vruise پورت در بایون نیوجرسی.ویلیام میلر

حداقل 64 نفر از سراسر جهان از جمله 13 آمریکایی باید آزمایش مثبت برای coronavirus در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن برای روز قبل از رفتن به دریا را برای 24 ساعت. مسافران کشتی در حال قرنطینه در اتاق خود را مجاز به ترک تنها یک ساعت در یک زمان و خدمه در حال ارائه مواد غذایی و موارد دیگر از جمله داروهای تجویزی است که تحویل داده شد به کشتی خود را به کابین.

هلند امریکا Westerdam رد شد docking در ژاپن و هنگ کنگ و شهرهای دیگر در چند روز گذشته با وجود هیچ گزارشی است که هر کسی در هیئت مدیره بیمار بود. آن را هنوز هم در دریا در روز شنبه.

The Royal Caribbean cruise ship on which dozens of people were screened for coronavirus docked in New Jersey on Friday morning.
رویال کارائیب کروز کشتی که در آن ده ها تن از مردم غربالگری شدند coronavirus لنگر انداخت در نیوجرسی در صبح روز جمعه.ریچارد Harbus

یکی دیگر از کشتی 1,800-مسافری جهان رویا بود قرنطینه در هنگ کنگ است. تمام 35 خدمه و نه مسافر که قبلا گزارش شده تب یا علائم تنفسی تست منفی مرگبار coronavirus با توجه به محلی گزارش. کشتی ممکن است پاک به ترک سه شنبه پس از تست های اضافی در اعضای خدمه که ممکن است در تماس با هشت آلوده مسافران که تا به حال شده است در یک سفر دریایی در ژانویه

کارگران تمیز کردن رویال کارائیب سرود دریا در روز شنبه بودند با پوشیدن ماسک یا منطبق سوئیت. یکی بینن حوض کارگر که نشان داد تا بار توشه گفت که او نمی خواهد بروید و در هیئت مدیره.

“من نمی خواهد دریافت که کشتی به صورت رایگان من به دلیل ترس گفت:” حوض کارگر بود که انتظار به بار توشه در کشتی بود اما به خانه فرستاد چون هیچ بارگذاری انجام شود.

“این مایه تاسف است,” او اضافه کرد: پیش بینی رویال کارائیب است “رفتن به یک ضربه” از آینده نگر مسافران ترس دور از خط کروز. “بسیاری از مردم در حال رفتن به فکر می کنم همانطور که من انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر