جریان برنامه Quibi می پیوندد شلوغ زمینه در طول coronavirus

Coronavirus همه گیر شده است یک مزیت برای جریان ویدئو, اما هیچ تضمینی برای موفقیت برای Jeffrey Katzenberg جدید برنامه.

سابق دیزنی رئیس و دریم بنیانگذاران روز دوشنبه راه اندازی شد Quibi یک buzzy کوتاه-فرم های تصویری برای گوشی های هوشمند در میان یک بحران بهداشتی مجبور است که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در داخل خانه با هیچ چیز اما تلفن های خود را به ضرب و شتم خستگی.

که ممکن است به نظر می رسد مانند محیط مناسب برای یک گوشی جدید محور سرویس ویدئو اما برخی از کارشناسان صنعت پیش بینی صعود دشوار برای 1.8 میلیارد هنگام راه اندازی.

Quibi که دارای محتوا از ستاره مانند جنیفر لوپز, LeBron James, Liam Hemsworth, نیکول ریچی و سوفی ترنر در حال راه اندازی میان “هم ریخته میدان جنگ” از گزینه های جریان گفت: Tal Chalozin از بنیانگذاران Innovid تبلیغات و تجزیه و تحلیل شرکت است که با این نسخهها کار با Roku Hulu و Facebook.

این بدان معناست که تعداد کمتری از مردم ممکن است مایل به چنگال بیش از پول برای پرداخت هزینه های تصویری جدید, خدمات, فرض کنید آنها حتی بودجه به فراغت در میان خروش در coronavirus الهام گرفته از اخراج Chalozin گفت.

گذشته از رقابت با جریان غول Netflix و آمازون و دیزنی+ — و همچنین به عنوان سایت های رسانه های اجتماعی مانند یوتیوب و اسنپ چت — Quibi را مجبور به رقابت با NBCU جریان خدمات طاووس که راه اندازی در 15 آوریل و همچنین به عنوان AT&T را HBO Max که لگد کردن است.

اما بر خلاف یوتیوب و طاووس Quibi است و “سریع نیش” است شارژ برای فیلم های خود را حتی زمانی که آنها می آیند با تبلیغات است. مشترکین پرداخت 4.99 $در ماه با تبلیغات و یا $7.99 یک ماه بدون.

Quibi ارائه 90-day free trial اما Chalozin می بیند کاربران محاکمه قطع خدمات پس از دوره آزمایشی در میان به طور پیوسته بالا رفتن نرخ بیکاری است.

همچنین در مورد Chalozin گفته است که Quibi را نشان می دهد — به معنای هضم در هفت دقیقه قسمت — طراحی شده برای افراد در رفتن بود و مسافران در حال انتظار در خط برای ناهار با چند دقیقه به فراغت.

“وجود دارد هیچ مسافران. در این آب وجود دارد آب-کولر لحظه” Chalozin گفت.

در مصاحبه ای با پست Katzenberg اذعان چالش های چهره او اما معتقد است که هنوز هم وجود دارد اتاق را برای یک سرویس مانند Quibi.

“هیچ شکی نیست که همه ما ریتم و عادات شده اند طرح میتوانست برای هر یک از ما. اما ما هنوز در دوران” Katzenberg گفت: این بیماری همه گیر. “امروز این مدرسه در منزل ما و بچه های ما انجام کارهای روزمره و یا انجام تماس های ویدئویی کار می کنند. ما هنوز هم نیاز به استراحت در روز ما است.”

Katzenberg همچنین لعنتی این تصور که Quibi که او تاسیس با ex-HP مگ ویتمن مدیر عامل است و رقابت در برابر Netflix بکشد و یا HBO حداکثر.

“ما در حال رقابت با تلویزیون از جمله خدمات جریان آیند. آنها همه در رقابت برای مجموعه تلویزیونی. که فقط آنچه Quibi می کند.”

Katzenberg گفت Quibi شروع خواهد شد شمارش مشترکین پس از 90 روز رایگان دادگاه که در آن نقطه همه گیر ممکن است پاک. “موفقیت خالص پرداخت مشترکین” هالیوود مغول گفت. “ما همیشه دیده می شود این را به عنوان یک ماراتن نه یک دو سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>