شهرستان حسابرسی اسکات استرینگر عهد شنبه به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی بانوی اول Chirlane McCray را بحرانزده “ThriveNYC” سلامت روان ابتکار گفت: در جریان آن عدم پاسخگویی و شفافیت سوالات جدی در مورد اینکه آیا این صرفا وجود دارد به منظور بالا بردن سیاسی پروفایل شهردار, بیل د Blasio ،

“اگر ما در حال رفتن به ساخت یک برنامه است که کار می کند نمی توان آن را یک برنامه سیاسی. آن را به یک برنامه است که نتایج واقعی و یک راه برای اندازه گیری اثربخشی گفت:” Stringer, در حالی که اعلام کرد که 1 میلیارد دلار در برنامه گنجانده شده بود را سالانه “سازمان دیده بان لیست” از شهرستان سازمان ها و یا اشخاص با شک هزینه های.

اگر چه Stringer نیست به طور مستقیم آدرس McCray علاقه در حال اجرا برای بروکلین قصبه جمهور او می گویند رشد ناتوانی به توضیح دهید که چگونه بودجه خود را صرف بودن و یا تولید معیارهای تعیین موفقیت — با وجود تلاش های مکرر با دفتر خود — “بسیار گفتن.”

“باید وجود داشته باشد یک عقب و جلو و [گرفتن پاسخ] تبدیل شده است بیشتر سیاسی گفتگو و یا یک مارپیچ گفتگو در معیارهای مربوط به دیدن اگر آنها موثر بودن” او گفت:.

Stringer نورد لیست — که همچنین اهداف این بخش از خدمات بی خانمان و گروه اصلاح — در حالی که انتشار یک تجزیه و تحلیل از د Blasio دلار 95.3 میلیارد بودجه برای سال مالی آغاز ژوئیه 1.

جاشوا گودمن یک رشد گفت برنامه “متعهد به بستن شکاف بحرانی در روان ما سیستم بهداشت و درمان شدن مردم نیاز به متصل به مراقبت و ما صرف سال گذشته درگیر در یک بررسی جامع از تمام برنامه های به اطمینان حاصل شود ما به طور موثر رسیدن نیروهای جدید است. ما 30-به علاوه برنامه های خدمت صدها نفر از هزاران نفر از نیویورک و ما قصد داریم برای به اشتراک گذاشتن جزئیات کامل با حسابرسی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی