بادهای قوی درختان در بروکلین

شدید gusts باد تا 60 مایل در ساعت در زمان پایین درختان در سراسر شهر جمعه از جمله در بروکلین که در آن شاخه های بزرگ و حتی برخی از تنه کاهش یافت و در اتومبیل و باعث بسته شدن جاده با توجه به مقامات و یک Accuweather هواشناس.

این FDNY گفت: آن را در پاسخ به یک خانه در درچستر جاده در نزدیکی Argyle خیابان در Ditmas پارک حدود 2 p. m. — در ارتفاع بادهای قوی و بسته کردن جاده ها پس از چندین درختان ترک خورده و سقوط کردن در خیابان و حداقل یک ماشین پارک شده است.

آژانس بسته کردن خیابان و هشدار پارک های گروه که دسته درختان افتاده و باقی مانده است.

دیو Dombek ارشد هواشناس در اردبیل گفت: شرایط باد می وزد در عمل تقریبا به عنوان یک “طبیعی هرس” برای مرده و شل و ول درختان.

“در بسیاری از شاخه های مرده پس از آن طبیعی هرس که در آن شما باید برخی از شاخه های مرده و ضعیف شاخه و باد قطعا ضربه آن از درختان و شاخه های کوچک برای مطمئن شوید که گاهی اوقات بزرگتر شاخه یا اندام” Dombek توضیح داد.

او گفت: بالاترین gusts در جای دیگر در منطقه جمعه در Westhampton LI که در آن بادها به اوج خود رسید و در 61 مایل در ساعت و در فرودگاه بین المللی نیوآرک در نیوجرسی که در آن gusts صعود به عنوان بالا که 59 مایل در ساعت.

Dombek گفت: این بادها در حال حاضر فروکش اما همچنان در 40 مایل در ساعت تا 45 مایل در ساعت در محدوده زمانی اواخر جمعه و یا در اوایل صبح روز شنبه.

با وجود بادهای قوی درجه حرارت به اوج خود رسید در یک خوشبو 56 درجه پنج شنبه و در حال حاضر رو به کاهش به حدود 38 درجه با windchill از 28 درجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>