شدید gusts باد تا 60 مایل در ساعت در زمان پایین درختان در سراسر شهر جمعه از جمله در بروکلین که در آن شاخه های بزرگ و حتی برخی از تنه کاهش یافت و در اتومبیل و باعث بسته شدن جاده با توجه به مقامات و یک Accuweather هواشناس.

این FDNY گفت: آن را در پاسخ به یک خانه در درچستر جاده در نزدیکی Argyle خیابان در Ditmas پارک حدود 2 p. m. — در ارتفاع بادهای قوی و بسته کردن جاده ها پس از چندین درختان ترک خورده و سقوط کردن در خیابان و حداقل یک ماشین پارک شده است.

آژانس بسته کردن خیابان و هشدار پارک های گروه که دسته درختان افتاده و باقی مانده است.

دیو Dombek ارشد هواشناس در اردبیل گفت: شرایط باد می وزد در عمل تقریبا به عنوان یک “طبیعی هرس” برای مرده و شل و ول درختان.

“در بسیاری از شاخه های مرده پس از آن طبیعی هرس که در آن شما باید برخی از شاخه های مرده و ضعیف شاخه و باد قطعا ضربه آن از درختان و شاخه های کوچک برای مطمئن شوید که گاهی اوقات بزرگتر شاخه یا اندام” Dombek توضیح داد.

او گفت: بالاترین gusts در جای دیگر در منطقه جمعه در Westhampton LI که در آن بادها به اوج خود رسید و در 61 مایل در ساعت و در فرودگاه بین المللی نیوآرک در نیوجرسی که در آن gusts صعود به عنوان بالا که 59 مایل در ساعت.

Dombek گفت: این بادها در حال حاضر فروکش اما همچنان در 40 مایل در ساعت تا 45 مایل در ساعت در محدوده زمانی اواخر جمعه و یا در اوایل صبح روز شنبه.

با وجود بادهای قوی درجه حرارت به اوج خود رسید در یک خوشبو 56 درجه پنج شنبه و در حال حاضر رو به کاهش به حدود 38 درجه با windchill از 28 درجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی