مبارزه بزرگ مرکزی مستاجران رفتن اجاره اعتصاب در میان coronavirus

ترمینال مرکزی را مستاجران در حال برگزاری اجاره اعتصاب.

برخی از 20 خرده فروشان واقع در شیک منهتن ایستگاه قطار اخراج هماهنگ ایمیل به حمل و نقل متروپولیتن صاحبخانه در پنجشنبه اطلاع رسانی حمل و نقل آژانس که آنها نمی توانند خود را پرداخت مارس اجاره.

قیام در قالب boilerplate ایمیل- است که با حمایت سیاستمداران مانند نیویورک بهداشت ، براد cat (bb archive) که منطقه شامل Grand Central.

“وضعیت اسفبار خود همان است که هر کسب و کار کوچک دیگر با این تفاوت که خود مالک یک دولت اقتدار” cat (bb archive) گفت: پست. “بنابراین من امیدوار هستم که MTA عادلانه خواهد بود به این تلاش کسب و کارهای کوچک و مجموعه ای استاندارد برای بخش خصوصی است.”

نقدی بسته MTA نیز از دست داده پول به این بیماری همه گیر است که ridership در مترو پایین 87 درصد است. اما cat (bb archive) استدلال می کند که آژانس دولتی است “هنوز هم در یک موقعیت بهتر” برای کمک به.

“ما درک فوق العاده ای از چالش های پیش روی این کسب و کار در طول این بحران بهداشت عمومی و اصرار دولت فدرال به سرعت ارائه امداد و کمک های MTA سر از ارتباطات ابی کالینز در بیانیه ای گفت.

فروش کاهش یافته تا آنجا که 90 درصد گفت: Li-lac شکلات صاحب کریس تیلور.

“ما به فروش می رسد $2,000 ارزش شکلات در هفته گذشته و من حقوق و دستمزد بود $1,500,” تیلور گفت: پست. “تا زمانی که من می تواند بیش از هزینه های من, من نگه داشتن کسب و کار برای کارکنان من.”

“ما غرور خودمان را در بودن خوب شرکت های بزرگ شهروندان و قابل اعتماد مستاجران که پرداخت صورتحساب خود را بی درنگ. از این رو با اندوه بسیار است که ما قادر به ایجاد آوریل ما پرداخت اجاره” با توجه به هماهنگ ایمیل به MTA مدیر املاک و مستغلات دیوید Florio.

“ما می خواهم به همکاری با شما و همه سهامداران ما به طوری که ما می تواند خروج از این وضعیت دشوار” e-mails گفت.

عنوان پست گزارش MTA خشم خود را بزرگ مرکزی رستوران مستاجران با تیراندازی آنها را با یک نامه یادآوری آنها را به پرداخت اجاره خود را کمتر از 24 ساعت پس از آنها دستور توقیف توسط رژیم صهیونیستی. کومو که دفتر کنترل MTA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im