میامی — این بار شبکه نیست خجالت.

در این زمان آنها باشم ،

پس از مبارزه از یک سوراخ بزرگ در جاده ها در برابر میامی آنها تا به حال شانس به کراوات یا سرب در ثانیه های پایانی. تا زمانی که آنها انداخت توپ دور با اسپنسر Dinwiddie را به تصویب ویلسون چندلر قایقرانی خارج از مرزهای.

شبکه سقوط کرد 116-113 به گرما در American Airlines Arena شنبه شب چهارمین شکست مستقیم.

“زمانی که شما از طریق سختی مانند این و شما را از طریق بار این اتفاق می افتد در لیگ. ما تا به حال هفت بازی از دست دادن رگه و آن را به نظر می رسد مانند پایان جهان” مربی کنی اتکینسون گفت. “من در آخرین پنج بازی ما تا به حال سه بازی به شما می گویند انسان می تواند برنده ام هر سه آنها.

“شارلوت ما تا به حال یک بازی واقعا خوب است و در زمان آنها. شب گذشته تا به حال یک بازی دشوار است. بنابراین من واقعا سعی کنید که … و این کار من بازیکنان بیشتر ‘در حال حاضر’ اجازه دهید آن را انجام داده. اما من به اندازه کافی اعتماد که در گروه ما آن را با هم. ما آن را حتی اگر ما می دانیم که ما باید سختی برنامه های آینده است.”

Jimmy Butler drives to the basket during the Nets' 116-113 loss to the Heat.
جیمی باتلر درایوهای به سبد خرید در شبکه’ 116-113 به از دست دادن گرما.NBAE via Getty Images

اعطا دفاع متفاوت بود. بنابراین تلاش و انرژی است. اما در پایان نتیجه همان بود.

آن 112-108 قبل از Dinwiddie را لیآپ کاهش سرب در نیمه با 1:20 بازی و زمانی که Joe Harris بازگشت جیمی باتلر از دست این شبکه رو نگاه بزرگ. اما Taurean شاهزاده از دست رفته یک پتانسیل متهور 3 و بم Adebayo ربوده دفاعی هیئت مدیره با 36 ثانیه باقی مانده است.

Goran Dragic 17-پا بلوز چپ شبکه توسط چهار با 13.7 ثانیه به سمت چپ.

هریس حفر بزرگ 3-اشاره گر خاموش inbounds از Dinwiddie با فقط دو ثانیه سوخته است. و هنگامی که باتلر ساخته شده فقط یکی از دو در خط با 9.1 چپ شبکه یک فرصت طلایی. اما آنها پرتاب آن را دور زمانی که Dinwiddie را تصویب میره بیش از چندلر ،

هریس تا به حال شده است در تلاش برای تحقق یک حلقه اما Adebayo به نظر می رسد به گرفتن ماهر او و ضربه بازی. آن کار می کرد و Dragic سرد بازی در خط با 0.4 ثانیه به سمت چپ.

شبکه اجازه دهید حرارت شلیک 45.1 درصد به طور کلی و 14-از-38 از عمیق است. Dragic تا به حال 19 امتیاز بازی میآره.

Dinwiddie تا به حال یک بازی-بالا 25 امتیاز در حالی که جو هریس اضافه شده 20.

Kendrick Nunn تا به حال 21 میامی.

شبکه خود را به چهار بازی سفر جاده ای روز سه شنبه در بوستون — که مانند میامی است که در میان تیم های برتر در کنفرانس شرق.

“من دنبال در تصویر بزرگ. ما شده ایم واقعا خوب دفاعی در تمام طول سال. بدیهی است که [جمعه] شب ما نبود. ما باید به گزاف گویی و عملکرد بهتر” اتکینسون گفت: قبل از بازی. “من احساس نمی مانند که تاکتیک شد . ما نمی توانیم به پیروزی در جنگ است. بنابراین به خصوص در مقابل این تیم ما بهتر رقابت و برنده شدن در این جنگ است.”

شبکه برنده یک میزبان از درگیری اما نه به اندازه کافی به جنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im