رستوران های زنجیره ای مترو شلیک حدود 300 نفر در آن میلفورد, Conn., ستاد — آخرین در یک سری از لرزش یو پی اس در این مبارزه شرکت می باشد.

این کاهش که منابع می گویند نشان دهنده حدود یک چهارم از مترو کارکنان آنقدر تند میلفورد پلیس در دست برای تامین امنیت در این شرکت دفاتر روز چهار شنبه در یک ایستگاه تلویزیون محلی گزارش شده است.

مترو “ساده و تسهیل کسب و کار ما با یک کوچکتر و nimbler نیروی کار کمک خواهد کرد که ما واکنش نشان می دهند به سرعت به نیازهای در حال تغییر کسب و کار” یک مترو سخنگوی گفت. “به منظور ارائه استراتژی که یک تصمیم دشوار ساخته شد برای از بین بردن حدود 300 مواضع ما در جهانی HQ در میلفورد, کانکتیکات است.”

در میان مردم اجازه رفتن است تریسی Devine که کار به بررسی franchisee شکایت گفته بود این پست. مترو را 23,692 ما رستوران ها همه متعلق به مستقل franchisees برخی از آنها شکایت کرده اند در مورد این شرکت دست زدن به آن را تضعیف فروش.

کاهش آخرین حرکت سابق برگر کینگ اجرایی جان Chidsey که در زمان شارژ در ماه نوامبر. مترو دیده بود حداقل شش مدیران ارشد در هفته های اخیر اعلام داخلی آنها در حال ترک جلوتر از روز چهارشنبه حمام خون. Chidsey ماه گذشته نیز اعلام کرد قصد دارد برای به دست گرفتن کنترل بخش عمده ای از این شرکت بودجه تبلیغات از شرکای منطقه ای آن.

مترو است که در کاهش پس از 2015 که آن دیرین سخنگوی گران بود برای kiddie انجمن شاهد کاهش ترافیک 30 درصد در طول پنج سال گذشته در حال رشد در میان رقابت برای سریع و سالم کرایه.

مترو اوج رسیده است در سال 2015 با 27,103 رستوران ها با توجه به کسب و کار رستوران با استناد به Technomic داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی