کالج, دانشجو, مارک یک “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” توسط جو بایدن گفت: در روز دوشنبه که در پایان دریافت از یک حفاری از معاون سابق رئیس جمهور شد “تحقیر آمیز.”

مدیسون مور, 21 گفت: مکن تلگراف که برای مردم به موج کردن, عجیب قریب, تطبیق به عنوان یک شوخی بود “نوع توهین آمیز است.”

“این نوع تحقیر آمیز به نام دروغگو در تلویزیون ملی توسط معاون سابق رییس جمهور و” مور به این روزنامه گفت.

“به جای پاسخ دادن به این سوال ساده را پاسخ فوری به تلاش برای ابطال من با افشای بی تجربگی من.”

مرسر دانشگاه اقتصاد دانش آموز بود و در نیوهمپشایر کمپین رویداد روز یکشنبه با سفر به مدرسه هنگامی که او خواست دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار در مورد زنده ماندن از مبارزات انتخاباتی خود داده و خود را در جایگاه چهارم ایستاده در آیووا قفقاز.

بایدن در پاسخ به: “آیووا یک حزبی. آیا تا به حال شده است برای یک جلسه?”

هنگامی که او راننده سرشونو تکون دادن بله بایدن retorted: “نه شما نیست. شما در حال دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” نقشه کشی خنده از جمعیت است.

مور از فلوریدا, فلوریدا گفت که او عصبی است که بایدن پرسید: اگر او می خواهم به یک انجمن و راننده سرشونو تکون دادن بله. او شده است به یک حزبی اما گفت که او احساس می کرد که بی ربط به سوال او.

“او انجام شده است بسیار ضعیف در این مسابقه و این واقعیت که او نمی تواند فقط پاسخ مستقیم به سوال من بدون قلدری و یا تهدید آمیز فقط تشدید که در واقع” مور به تلگراف گفت.

Madison Moore listening to Biden speak.
مدیسون مور (مرکز) گوش دادن به بایدن صحبت می کنند.AP

“من هستم 21 ساله دانشجو بود و چه جهنم آیا می دانید ؟ چه کسی اهمیت میدهد که من هستم یا من تجربه. فقط جواب لعنت سوال است.”

بایدن با استفاده از عبارت قبل و مبارزات انتخاباتی خود را حفظ می کند که آن را از جان وین ،

در طول یک سال 2018 رالی برای آن سن. هایدی Heitkamp بایدن گفت: “یک خط در یک John Wayne فیلم که در آن رئیس هند تبدیل به John Wayne و می گوید:” این یک دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز.’ “

اما 77 ساله ممکن است conflating خطوط از چند فیلم.

عبارت “سگ رو سربازان” به نظر می رسد در سال 1949 فیلم جان وین “او عینک یک روبان زرد” با توجه به تخته سنگ در حالی که وجود دارد چند ارجاع به “تسویه حساب سربازان” در سال 1953 جان وین در فیلم “هندو.”

بایدن می تواند همچنین با اشاره به سال 1952 Tyrone Power غربی “تسویه حساب سرباز.”

این اولین بار نیست بایدن قرار است پای خود را در دهان خود را در کمپین بلیزرز. او در دسامبر به نام 83 ساله آیووا کشاورز مرل گورمن یک “لعنت به دروغگو” برای متهم او را از فروش دسترسی به اوکراین است.

به عنوان پدیدهای پیچیده او در پاسخ به مور در یکشنبه او اذعان سوال او مشروع بود گفت: “این یک معنی سوال. آن را صادقانه سوال” با توجه به واشنگتن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی