دانش آموزان جرقه تام بردی تیتان شایعه پس از misidentifying Gisele Bundchen

دانش آموزان برانگیخته خوبی منتشر شایعه که تام بردی می تواند ترک جدید انگلستان برای تنسی پس از آنها اشتباه یک football Hall of Famer برای Gisele Bundchen.

آن بود که گمان بردی می تواند نشانه با تیتان پس از Bundchen از بردی و مدل برزیلی بود گفت: به تور مونتگمری بل آکادمی معتبر دبستان مدرسه در نشویل.

این شایعه به سرعت در زمان خاموش به عنوان آن را بیش از حد دور از ذهن است. بردی تنظیم شده است را وارد کنید رایگان آژانس در ماه مارس امسال و هیچ تضمینی وجود او باقی خواهد ماند با پرستان با او موفق به کسب شش سوپر کاسه در 20 فصل است. بردی همچنین در کنار زمان تیتان مربی مایک Vrabel و دو هستند.

با توجه به نشویل وکیل بلر Dunham که پسرش در مراسم مدرسه شایعه زمانی شروع شد که یکی دیگر از دانشجویان بود گفت: او نمی تواند ملاقات با مدیر پذیرش به این دلیل که مدیر جلسه بود با یک “Hall of Famer” (42 ساله بردی آینده Hall of Famer).

Tom Brady and Giselle Bundchen
تام بردی و Gisele Bundchenگتی ایماژ

یک زن شد و سپس دیده تفریحی مدرسه و دانش آموزان بلافاصله فرض آن Bundchen که موهای بلوند و 5-پا-11, Dunham گفت: “جورج گچ نشان می دهد”.

زن عوض شد Landyn هاچینسون همسر سابق تیتان offensive lineman استیو هاچینسون که انتخاب شد به سالن از شهرت در هفته گذشته.

ساختگی رویت کنار آن بعید بردی را تا پایان با تیتان که فوقالعاده به او زدم از پلی آف در وحشی-کارت دور. ESPN گزارش تنسی است که انتظار می رود بر روی زمان کارفرمایی Ryan Tannehill.

این اظهارات که به کشتی سوار در فصل اول در لاس وگاس عرضه شده اند این باورند که بیشتر احتمال دارد خواستگار برای بردی باید او را ترک جدید انگلستان است. به گزارش میهن پرستان در حال تلاش برای نگه داشتن بردی از خروج به عنوان یک عامل آزاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>