Stuntwoman شوهر و خوست در ضربات پنالتی با سابق او و همسر جدید خود را

پیشرو در هالیوود stuntwoman به ضرب گلوله کشته شد مرده کنار شوهرش در جنگ تفنگ پس از آنها سعی در کمین او شوهر سابق و همسر جدید خود را در خانه خود در اوهایو با توجه به گزارش ها و مقامات.

Cheryl Sanders 59 — که به نظر می رسد در “بازگشت به آینده دوم” شده است و دو شیرین کاری برای ساندرا بولاک, کامرون دیاز نیکول کیدمن و جسیکا آلبا — درگذشت در کنار شوهرش نی Sanders, 56, در روز چهارشنبه.

آنها سفر حداقل شش ساعت از خانه شان در کارولینای شمالی برای مقابله با stuntwoman سابق, شوهر لیندزی دانکن و مالی خارج از خانه خود را در چشمه زرد, با توجه به گزارش.

“ناگهان همه از یک جهنم آغاز شد” دانکن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی از “مطلق کل کمین” که موجب دو جنگ تفنگ با صدها نفر از عکس ها از کار اخراج شدند.

دانکن در نهایت کشته همسر سابق خود و شوهرش, مقامات می گویند که. او شده است متهم در ادامه تحقیقات با این مورد در حال حاضر ذکر شده به عنوان یک قتل موجه با توجه به دیتون دیلی نیوز.

“سخت ترین از کل این روند علاوه بر گوش دادن به شوهر گفت: “من قصد دارم به مرگ آنها در حال رفتن برای کشتن من’ — داشتن است به من بگویید دو دختر که مادر خود را به ضرب گلوله کشته شده است,” دانکن گفت: از دختران او با مرده خود را همسر سابق با توجه به دیتون 24/7 در حال حاضر.

متخصص تغذیه دانکن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که او و همسرش مولی بودند بازگشت از نرمال صبح اجرا برای قهوه و “و ما تخم مرغ و ما kale” زمانی که آنها قربانیان یک “مطلق کل کمین است.”

او گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که یک “6-پا-چیزی” در “کامل کمو ماسک و hoodie” زد و قرار دادن یک اسلحه فقط اینچ از سر همسرش. “من فکر کردم آن یک کابوس بد,” او گفت:. “هر آنچه که اتفاق افتاده است پس از آن غریزه است.”

او گفت: وجود دارد “دو اسلحه جنگ” با گلوله پرواز اینچ به دور از همسر خود ،

The scene of the deadly shootout
صحنه مرگبار در ضربات پنالتیWDTN.com

“او زنده بودن امروز من هرگز قادر به توضیح است که” او گفت:. “و آن را یک شات یا دو عکس به نظر می رسید مانند یک صد عکس و وجود پوسته در همه جا.”

همسرش او را به نام “من قهرمان مطلق” گرفتن عاطفی به او گفت: “من یک مادر و من هنوز هم به دیدن بچه ها رشد می کنند.”

از آنها خواسته شد در مورد گزارش که stuntwoman و شوهر وجود دارد صرفا به بحث های آموزشی صندوق. “با دو سلاح است ؟ با چند کلیپ که لود شد … ماسک اسکی?” دانکن پرسید.

“کلمه” کمین “است که دقیقا آنچه در آن بود” همسرش گفت. “ما گرفتار کردن گارد. آنها چیزی گفت و آنها شروع به تیراندازی در آمریکا.”

کلانتر ژن فیشر گفت: Duncan تا به حال نام خود را در دفتر پنج سال پیش نگران سابق خود در تلاش بود تا او را بکشند با توجه به دیتون 24/7 در حال حاضر.

گرین پزشکی قانونی شهرستان کوین Sharrett گفت: هر دو Cheryl ساندرز و نی ساندرز درگذشت از چند زخم گلوله.

شهرستان گرین دادستان سوزان اشمیت گفت WDTN که “بسیار پیچیده مجموعه ای از حقایق” خواهد بود “یک فرایند طولانی” را به طور کامل بررسی کند.

وب سایت زنان مانع مشترک خبر مرگ او “با یک قلب شکسته,” گفت: “او یک دوست عزیز و یک فرد فوق العاده است که اغلب با رسیدگی بیشتر در زندگی بیش از هر کس باید برای مقابله با است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>