یک معلم جایگزین در نیویورک سعی به گرفتن فیلم و عکس از یک نوجوان, دانشجو, داخل حمام, پلیس گفت:.

جفری Wellman, 42, از آلبانی دستگیر شد روز سه شنبه در خانه اش ساعت پس از 17 ساله قربانی پلیس گفت که او متوجه کسی نگه داشتن یک گوشی زیر یک حمام تقسیم غرفه در Shaker دبیرستان در Latham این بار اتحادیه گزارش.

مبهوت دانشجو اقدام به گرفتن مرد از زیر غرفه و موفق به خود را با تلفن همراه تصویری از مظنون قبل از او فرار حمام و مدرسه, پلیس گفت:.

“او سعی به گرفتن بر روی مرد و برداشت شلوار خود را در زیر غرفه اما بدیهی است که آن را نسبتا وضعیت دشوار است و او قادر به چسبیدن بر روی او بسیار طولانی” کلنی پلیس سرهنگ باب وین گفت WRGB. “اما او خود را با تلفن همراه و قادر به جذب حداقل برخی از تصاویر از این گمان می برند که شامل ID برچسب حلق آویز در اطراف گردن خود را که شناسایی او را به عنوان کارکنان در مدرسه.”

Shaker High School
شاکر دبیرستاننقشه های گوگل

مظنون شناخته شد Wellman بعد سه شنبه از طریق مدرسه فیلم های نظارت با کمک دانش آموز ویدئو به گفته محققان که در ستایش قربانی واکنش سریع.

دانش آموز قادر به تحمل “وحشتناک تجربه” در حالی که دفاع از خود و به دست آوردن شواهد از جرم و جنایت وین گفت.

Wellman که تا به حال شده است یک جایگزین برای شمال کلنی مدرسه منطقه پس از سال 2014 است و دیگر کاری برای منطقه و مقامات چهارشنبه اعلام کرد.

شمال کلنی مرکزی مدارس سرپرست یوسف Corr همچنین اعتبار دانش آموز برای آگاه ساختن منطقه مدرسه منبع افسر بلافاصله پس از حادثه.

“ما دانش آموزان را تشویق به صحبت می کنند زمانی که آنها چیزی است که نامناسب نامناسب اشتباه” Corr گفت WRGB. “دانش آموز را دارد و ما افتخار میکنیم که از این دانش آموز و دانشجو کار درست را انجام داد.”

Wellman بود که به اتهام جنایت غیر قانونی نظارت از زندان آزاد شد پس از داده های ظاهر بلیط. او انتظار می رود به بازگشت به دادگاه Feb. 26 بار اتحادیه گزارش.

در حالی که Wellman هیچ سابقه کیفری قبلی محققان معتقدند “وجود دارد و ممکن است قربانیان دیگر وجود دارد خارج وجود دارد” وین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی