مترو هادی برای اولین بار شناخته شده MTA کارگر به مرگ از coronavirus

جانباز مترو هادی گذشت از coronavirus پنج شنبه صبح و خانواده اش گفت: پس از برگزاری مراسم اول شناخته شده مرگ برای MTA را 74,000 نفر نیروی کار است.

پیتر Petrassi, 49, از کوئینز که صرف 20 سال در MTA را مترو بخش یاد شده به عنوان یک همکار عزیز.

“این مرد را هر روز بهتر از روز هنگامی که او در می آید” یکی از همکاران ارسال شده در حمل و نقل کارگر Facebook ،

“این باور نکردنی است که او رفته خدمه دفتر هرگز همان خواهد بود.”

برادرزاده اش, Dylan Petrassi ارسال شده در Facebook که عمو پیتر بود “ترین نوع عشق پرماجرا مواد غذایی مشتاق فرد” و “کسی که قرار دادن افراد دیگر قبل از خود است.”

MTA مجبور شده است به مقیاس خدمات این هفته در سراسر آن اتوبوس و مترو و رفت و آمد ریل با توجه به افزایش کارگران در تماس بیمار با توجه به COVID-19 علائم و یا قرار گرفتن در معرض.

در روز چهارشنبه تلفنی MTA جلسه هیئت مدیره آژانس بارها و بارها به مقامات حاضر به افشای چگونه بسیاری از کارگران در حال کار از دست رفته به علت ویروس علائم یا رسمی خود قرنطینه سفارشات.

آژانس تایید کرد Petrassi مرگ اگر نه علت آن.

“قلب ما کاملا شکسته شده است. پیتر بود یک عضو حیاتی تیم ما و یک ارزش دوست” MTA حمل و نقل رئیس سارا فینبرگ در بیانیه ای گفت. “ما این افتخار را دارد که با او کار می کرد و افکار ما هستند که با خانواده و عزیزان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>