مترو franchisees اخم به عنوان شرکت می گوید: آن را نمی خواهد پیشنهاد جدید شکستن در هزینه های

مترو franchisees که کسب و کار شده است فلج coronavirus کردم یک استراحت دو هفته پیش در هزینه آنها پرداخت به شرکت های بزرگ خود را پدر و مادر و در حال حاضر شکستن است.

این مواد غذایی سریع غول پیکر در روز دوشنبه به طور ناگهانی اعلام کرد که آن را متوقف خواهد کرد آمرزنده نیمی از 8 درصد هزینه خانواده سلطنتی آن جمع آوری از franchisees برای آن 23,500 آمریکای شمالی رستوران ها به جای آشکار قصد دارد به تسلیم و جمع آوری هزینه ها در تاریخ بعد منابع گفت: پست.

در مورد چهره ها از مترو دفتر مرکزی در میلفورد, Conn., miffed franchisees تغذیه ادراک در میان برخی که خود را رئیس جان Chidsey سابق مدیر عامل شرکت در برگر کینگ نیست به دنبال پسر کوچک.

“به من می گویند نا امید شده بود در [بازسازی هزینه] کتمان می شود,” استیو کارگر نایب رئیس انجمن آمریکایی شمالی مترو Franchisees گروه حمایت گفت: در یک پست وبلاگ در این هفته یک صفحه نمایش گرفتن از آن بررسی شد توسط پست.

“آنها فقط دیدن جهان از مفرد پارادایم ‘من’ با یک فکر ‘ما’ ” کارگر ادامه داد. “است که نه فقط غمگین اما فاجعه بار خواهد بود که به سیستم آنها ادعا می شود به دنبال.”

مترو سخنگوی گفت: “ما می دانیم که تاثیر قابل توجهی و فشار این رویداد را باید در شبکه ما حق رای دادن کسب و کار متعلق به” با اشاره به کرونا shutdown که به گفته برخی از franchisees است که کاهش درآمد در بسیاری از نقاط بیش از نیمی از دیگران شاتر در دسترس نباشد.

“ما در حال کار در سراسر ساعت برای نظارت بر ارزیابی و پاسخ در زمان واقعی و انجام آنچه ما می توانیم برای حمایت از ما اکوسیستم جهانی که ما با این وضعیت بی سابقه ای با هم.”

مترو گزارش شده است که در مذاکرات با صاحبخانه برای اجاره کاهش اعلام coronavirus یک “نیروی majeure” است که جلوگیری از آن از جلسه تعهدات خود. کارشناسان می گویند که می تواند به اثبات دشوار است مگر آن قرارداد به طور خاص آدرس بیماری های همه گیر.

مدیر عامل شرکت مترو Chidsey همراه با مدیران ارشد از دیگر فست فود زنجیره ای تا به حال یک تماس به تازگی با رئیس جمهور تهمت و بنا به گزارش ها متعهد به نگه داشتن درایو-از طریق گزینه های تحویل برای مشتریان خود در ازای دسترسی به بودجه دولت.

Franchisees در حال حاضر واجد شرایط برای درخواست وام که دولت با در نظر گرفتن کمک های مالی به حدی است که وام گیرندگان خود را ادامه خواهد داد تمام هزینه های حقوق و دستمزد. برنامه های کاربردی در حال انتظار برای توزیع به وام دهندگان این هفته با اولین چک بودن برش در حدود سه هفته.

“من فکر می کنم این برنامه ای است که در آن دولت در تلاش است برای سرپا نگه داشتن همه گفت: franchisee وکیل ران گاردنر.

هنوز هم برخی از مترو franchisees شک و تردید باقی می ماند که نجات دولت مشکلات خود را حل کند.

“من فروش در حال سقوط” یکی franchisee نوشت: در مترو وبلاگ. “آیا من جای یکی از آخرین غذا سفارش … یا من به کارکنان یکی از آخرین چک ؟ من تصمیم گرفتم به کارکنان یکی از آخرین چک.”

“همه از ما قرض صدها هزار دلار برای زندگی رویای آمریکایی است. به کار خودمان است. به خود ما ، و این است آنچه در آن آمده است به” franchisee اضافه شده است. “من شما را سر در گم می شود اگر من قصد دارم به یکی دیگر از وام به خرید من شاید سه ماه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>