مترو franchisees به دنبال تسکین میان coronavirus همه گیر

مترو franchisees خواستار هزینه های خود را به ستاد توان کاهش داد به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس خشک کسب و کار.

انجمن آمریکایی شمالی مترو Franchisees — یک گروه به نمایندگی از تقریبا 23,500 مترو فروشگاه اپراتورها — با ارسال نامه ای به مدیر اجرایی جان Chidsey بیش از آخر هفته التماس برای “امداد” از هفته هزینه های که اضافه کردن به 12.5 درصد از فروش خود را.

“NAASF فرستاده است درخواست … برای تسکین franchisee جامعه در مورد اثرات که COVID-19 وضعیت بوده و باید در franchisee جامعه” این گروه گفت: در یک داخلی پست در روز یکشنبه با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط پست. “ما به شما اجازه می دانم هنگامی که ما دریافت پاسخ.”

مترو کاهش یافته است به نظر و franchisees می گویند که آنها متهم شدند هفتگی خود حق عضویت به عنوان برنامه ریزی شده در روز دوشنبه. در علاوه بر این به 8 درصد حق امتیاز برای حق کار در مترو با نام تجاری فروشگاه اپراتورها نیز چنگال بیش از 4.5 درصد از این هفته خود فروش برای ساخت تبلیغات بودجه.

درخواست برای “تسکین” می آید که در حال حاضر مشکل ساندویچ های زنجیره ای با چکش می شود حتی بیشتر با سرعت گسترش ویروس است که منجر به یک ایالت رستوران ممنوعیت در واشنگتن و ممنوعیت تمام رستوران فعالیت به جز takeout در منطقه سه جانبه دولت.

Franchisees می گویند فروش آنها کاهش یافت بین 40 تا 80 درصد در روزهای اخیر به عنوان ترس از ویروس که به کشته شدن بیش از 7000 نفر در سطح جهان را چهار بازار سهام و درخواست رئیس جمهور تهمت به اعلام اورژانس ملی.

“مشکل این است که حتی اگر مترو گفت:” ما در حال رفتن به حالت تعلیق حق امتیاز “من مطمئن هستم که در حال رفتن به نجات مردم” مترو franchisee که خواسته به صحبت می کنند به شرط ناشناس ماندن گفت: پست.

“ما اجاره هنوز هم وجود دارد” franchisee اضافه شده و خواهد شد تا آب و برق و بیمه پرداخت.

Coronavirus فقط آخرین ضربه به مترو که franchisees شده اند رنج می برند تضعیف فروش و توده فروشگاه تعطیلی پس از 2015 — سال آن دیرین سخنگوی Jared Fogle دستگیر شد kiddie انجمن.

بیش از 1100 مترو فروشگاه های بسته شده در یک شبکه پایه و اساس در هر دو 2018 و 2019 ترک مترو در این سال با فقط در مورد 23,500 در فروشگاه های ما — پایین ترین شماره از اواسط 2010.

این شرکت معروف برای $5 footlong خود را نمی کند هر فروشگاه و باعث می شود تمام پول خود را در خانواده سلطنتی پرداخت.

“فروشگاه ها در حال بسته شدن و franchisees در حال ورشکستگی. همه ما در حال جیرجیرک. این است که جدی تر از هر چیز دیگری است. توقف حق امتیاز در حال حاضر” یک franchisee گفت: در پاسخ به NAASF نامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>