مترو franchisees به دریافت هزینه های امدادی در میان coronavirus همه گیر

یک تعداد انگشت شماری از فست فود های زنجیره ای از جمله مترو و رستوران ها و کاهش هزینه های آنها شارژ فروشگاه خود را به عنوان اپراتور coronavirus شیوع grinds کسب و کار رستوران را متوقف کند.

مدیر عامل شرکت مترو جان Chidsey گفت: زنجیره ای را 23,500 مکان در شب دوشنبه که میلفورد, Conn., شرکت نصف آن هزینه خانواده سلطنتی این هفته از 8 درصد به 4 درصد است. آن را نیز نبرند 4.5 درصد از درآمد پرداخت آن جمع آوری از فروشگاه اپراتورها برای بودجه تبلیغاتی بیش از چهار هفته منابع گفت.

Chidsey ساخته شده حرکت می کند پس از آمریکای شمالی انجمن مترو Franchisees که طرفداران طرف مترو فروشگاه اپراتورها با ارسال نامه ای به مدیر عامل شرکت بیش از آخر هفته التماس برای “کمک” به عنوان پست روز دوشنبه گزارش.

مترو که می کند خود را ندارد و هر یک از فروشگاه های بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

مک دونالد که بسته اتاق ناهارخوری در آن 13,850 رستوران ایالات متحده در روز دوشنبه نیز با توجه به کمک های مالی برای franchisees در قالب اجاره deferrals آن گفت: در اخیر نظارتی تشکیل پرونده.

“ما در حال کار با franchisees در سراسر جهان به منظور ارزیابی امکان سنجی عملیاتی و پشتیبانی مالی نقدینگی (به عنوان مثال اجاره deferrals) در این دوره از قطعیت” تشکیل پرونده گفت.

زنجیره ای فست فود در پشت مک بزرگ کاهش یافته است به نظر اما یک منبع با آگاهی از آن تفکر گفت: همچنین با توجه به کاهش به خود حق امتیاز هزینه.

مونترال-بر اساس MTY گروه مواد غذایی مالک تایلندی اکسپرس نیز گفت: این امر جلوگیری از جمع آوری حق امتیاز را از آن franchisees برای چهار هفته شروع سهشنبه, مارس 17 شرکت گفت.

پست گزارش منحصرا در روز دوشنبه که در شمال آمریکا از مترو Franchisees نوشته بود مترو از طرف 23,500 ما اپراتورها درخواست برای برخی از کمک.

فست فود زنجیره ای هستند که مجبور به کاهش هزینه های آنها را به اتهام franchisees به مقامات دولتی دستور داده اند رستوران در برخی از ایالات آمریکا از جمله واشنگتن و نیویورک برای جلوگیری از گسترش COVID-19. Takeout سفارشات هنوز مجاز در برخی از ایالت ها مانند نیویورک, اما ترس از سرایت باید چهار به به سفارشات کسب و کار بیش از حد.

مشاور رستوران جان گوردون می گوید او فکر می کند دیگر فست فود های زنجیره ای را نیز به زودی مجبور به کاهش هزینه ها برای کمک به نگه داشتن درد و رنج خود را franchisees شناور.

“این همیشه بزرگ زنجیره ای است که شروع روند.”

درخواست کمک نیز می تواند تشدید در زنجیره ای است که ارائه تسکین موقت است. مترو franchisees برای مثال انتظار می رود به فشار برای بیش از یک هفته از خانواده سلطنتی هزینه کاهش تا همه گیر ابرها بالابر منابع گفت.

رستوران ممنوعیت همراه با رشد ترس از مواد غذایی پخته شده توسط غریبه ها فرستاده است رستوران سهام رو به کاهش. مک دونالد سهام را 38 درصد در ماه گذشته در حالی که سهام رستوران مارک های بین المللی که دارای برگر کینگ و بازیکن تیم امید ایران در حال خاموش 58 درصد بیش از مدت مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>