Suffolk County ممکن است فروشگاه coronavirus اجساد قربانیان در مزرعه یخچال اگر morgues پر

لانگ آیلند Suffolk County حال برنامه ریزی برای استفاده از یک یخچال مزرعه ساختمان به فروشگاه بدن از coronavirus قربانیان پس از آن morgues رسیدن به ظرفیت.

برنامه ای برای تبدیل به مرکز پردازش در Suffolk County Farm در Yaphank به یک سردخانه موقت به عنوان مرگ و میر در این شهرستان رسیده 266 و تعداد موارد تایید شده در صدر 14,500.

“در مراحل اولیه از این بحران ما با داشتن مکالمات در مورد پیشنهادات استفاده از زمین های یخی و فروشگاه ها با یخچال به فروشگاه بدن” شهرستان اجرایی استیو Bellone در بیانیه ای گفت.

“من تصمیم که من که قرار بود به خانواده بگویید که ما نیاز به تبدیل فرزندان خود را ice-skating rinks و آنها را تبدیل به morgues دلیل است که ما که هستیم.”

Ambulances and EMT workers in New York.
آمبولانس و EMT کارگران در نیویورک است.Dennis A. کلارک

مقامات در حال حاضر شروع به تبدیل یخچال در شهرستان متعلق به مزرعه از جمله با نصب یک سیستم نورد قفسه Bellone سخنگوی Jason Elan گفت: پست.

“ما انتظار نداریم که برای استفاده از این ساختمان در سایت مزرعه حداقل تا زمانی که ما رسیده ایم [سردخانه] ظرفیت” Elan گفت.

Suffolk را morgues شد و در حدود نیمی از ظرفیت در روز سه شنبه. این شهرستان همچنین دریافت یخچال تریلر از دولت با دیگری در راه Elan گفت.

در یک مصاحبه با فاکس صبح روز سه شنبه Bellone گفت: لانگ آیلند تا به حال تبدیل به جدید “کانون” از بحران با Suffolk دیدن بیش از 1000 جدید مورد تأیید روزانه.

“من گفت: ما هفت تا 14 روز پشت سر چه چیزی اتفاق می افتد در شهر نیویورک, اما ما واقعا می تواند آن را ببینید در اعداد هر روز” Bellone گفت: “امریکا Newsroom.”

“ما می توانید ببینید مرگ و عوارض آنها وحشتناک. اما ما می توانید ببینید عاطفی عوارض” Bellone گفت. “که تلفات ما نمی خواهد به طور کامل درک کنند تا پس از این مدت طولانی انجام می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>