خودکشی توجه داشته باشید نشان می دهد کلمات نهایی از اتهام همسر قاتل Fotis Dulos

Fotis Dulos letter

“اگر شما در حال خواندن این, من نه بیشتر” متهم قاتل شوهر, کانکتیکات دار جنیفر Dulos خود را آغاز کرد خودکشی توجه داشته باشید به دست آمده در روز جمعه توسط پست.

“من حاضر به صرف حتی یک ساعت بیشتر در زندان برای چیزی است که من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با” نوشت: در خانه های لوکس سازنده Fotis Dulos جنیفر را از شوهر جدا مدتی قبل از او تقلب خلاء, تمیز کننده شلنگ به ضرب خود را پر کنید شورلت حومه با دود اگزوز.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است,” او گفت: در توجه داشته باشید که بهبود در داخل خودرو. “اگر آن را طول می کشد سر من برای پایان دادن به این پس از آن می شود.”

یونانی, توسعه, 52, نزدیکی به مرگ شد زمانی که او در بر داشت در داخل ماشین خود را در روز سه شنبه و مرده اعلام شد پنج شنبه شب در ژاکوبی مرکز پزشکی در برانکس که در آن او شده است می خواهم با عجله به صورت تخصصی برای درمان مسمومیت با مونوکسید کربن.

توجه داشته باشید او چپ بود منظمی در دست چاپ در جوهر آبی در یک ورق تک looseleaf کاغذ.

این بود تاریخ “1/28/20” روز او در بر داشت در نزدیکی مرگ در این خودرو که در داخل گاراژ خود را وسیع آجر عمارت در فارمینگتون.

Tellingly آن هیچ واژه ای از مهربانی برای جنیفر با آنها او تا به حال پنج کودکان سنین 8 تا 13 مشترک است. این اشاره تنها به اصرار که نه او و نه دو شرکت متهم به معشوقه سابق میشل Troconis و وکیل کنت Mawhinney به حال چیزی برای انجام با “ناپدید شدن.”

از او سه پسر و دو دختر — در حال حاضر مطرح شده توسط جنیفر مادر او نوشت: “لطفا اجازه دهید فرزندان من می دانم که من آنها را دوست دارم من می خواهم به انجام هر چیزی را با آنها می شود اما متاسفانه همه ما محدودیت.”

جنیفر از بین رفت بدون هیچ نشانی در 24 مه پس از حذف کردن کودکان در مدرسه خصوصی.

اما خودکشی صحبت می کند توجه داشته باشید به طور مستقیم و به نرمی به آخرین دختر شناسایی شده توسط پست به عنوان شارلوت مبتنی بر مشاور مالی آنا کاری — جذاب سبزه که خرس شباهت قابل توجه به هر دو جنیفر و Traconis.

“من می خواهم برای تشکر از همه خانواده و دوستان من بود که با من این زمان دشوار” توجه داشته باشید به پایان می رسد. “بالاتر از همه آنا کاری. من متاسفم برای اجازه دادن به شما را پایین و ادامه مبارزه است.”

توجه داشته باشید خطاب به “همه” به پایان می رسد به سادگی با چاپ نام “Fotis.”

Dulos شده بود رایگان و تحت بازداشت خانگی در 6 میلیون دلار اوراق قرضه بود که تا حدودی تامین می شود کاری است. او به اتهام آدم ربایی و قتل جنیفر.

سابق معشوقه Traconis, 44 بود که به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل عنوان شد Mawhinney دوست نزدیک Fotis که می خواهم repped او در یک کت و شلوار مدنی. موارد خود را ادامه خواهد با وجود Dulos خودکشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de