کارگزار سهام که به دار آویخته خود را در حالی که تحت سوء ظن قتل دختر سابق خود استفانی Parze ظاهرا او را به نام “قطعه ای از s–t” و به پدر و مادر خود را که او “نمی توانید زندگی در زندان” در یادداشت خودکشی.

در یک توجه داشته باشید و با شتاب در پشت یک لیست خرید و خطاب به “مامان و دختر بچه, سال, سامی,” 29 ساله جان Ozbilgen نوشت که “بسیاری از چیزهای را که می خواهد بشنود و درست است.”

“بهجز [sic] کودک رابطه من هرگز فراموش که” او در ادامه با اشاره به پورنوگرافی کودکان اتهامات او رو در زمان Nov. 22 خودکشی.

خودکشی توجه داشته باشید یکی از این دو منتشر شده توسط شهرستان نماینده دادستان روز دوشنبه پس از باز کردن پرونده های درخواست شده توسط رسانه های محلی از جمله پچ و Asbury پارک مطبوعات.

“با عرض پوزش در مورد این همه crazyness [sic]. من بدبخت برای مدت طولانی در حال حاضر من تا به حال به اندازه کافی” Ozbilgen گفته خانواده اش.

“من حفر خودم در یک سوراخ عمیق این تنها انتخاب” او ادامه داد: امضای کردن با یک صورت خندان.

عکس از کودکان مورد آزار قرار گرفته بودند که گفته می یافت در Ozbilgen تلفن همراه Nov. 9 توسط مقامات خدمت یک حکم جستجو به Parze ناپدید شدن است. آنها همچنین کشف 10 خشمگین متون Ozbilgen ارسال Parze شب قبل از او از بین رفت.

25-year-old nanny گذشته دیده می شد زنده Oct. 30 ترک پدر و مادر او در خانه موروثی. او باقی مانده بودند Jan. 26 در یک منطقه پوشیده شده از درخت در طول مسیر 9 در پل قدیمی.

Parze تا به حال در زمینه داخلی-خشونت شکایت علیه Ozbilgen یک ماه قبل از او ناپدید شد. مقامات گفته اند Ozbilgen شد قاتل و گفت که او اعتراف کرده در یادداشت ها.

او نکته دوم خطاب به ناشناس دوست دختر سابق شامل یک عذرخواهی و آنچه در ظاهر به توهین علیه Parze.

“نگاه @ ظروف سرباز یا مسافر من ایجاد LoL. نمی beleve (sic) همه چیز در اخبار,” او نوشت.

“دختر در اخبار با من چنین قطعه ای از s–t” او ادامه داد: در اشاره آشکار به Parze.

“او به من صدمه دیده است و بیش از زمانی که من در حال حاضر در پایین ترین سطح من او را یک فرد وحشتناک.”

“من شما را خیلی دوست دارم کمی بانو” Ozbligen نوشت: به زن است. “من نمی دانم آنچه که من فکر زمانی که من (آشفته) رابطه ما ، … من به تازگی تلاش برای رسیدن به شما یک سفارش محدود? چرا ؟ در آن لحظه من احساس مثل من در کل جهان به پایان رسید.”

او پایان نامه با: “متاسفم برای همه چیز, I wish I could go back in time @ تصحیح اشتباهات من, اما من می توانم” و یک اخم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب اورجینال پزشکی