SUNY آلبانی تعلیق کلاس پس از مثبت coronavirus آزمون

تمام کلاس ها لغو شد در SUNY آلبانی روز شنبه پس از یک دانش آموز در مدرسه آزمایش مثبت برای coronavirus یکی از دو تایید موارد مرگبار اشکال در آلبانی, مقامات گفت.

ناشناس دانشجویی که در اوایل 20s و 30 سال از نزدیک Guilderland هر دو آزمایش مثبت — اولین تایید COVID-19 نفر در پایتخت دولت — و هر دو خانه-قرنطینه, Albany county مقامات بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“ما از دریافت این اطلاعات شب گذشته و حال کارکنان در اداره کار گذشته از نیمه شب” شهرستان کمیسیون بهداشت و درمان الیزابت واندن گفت. “من می توانید به اشتراک گذاشتن با شما است که هیچ یک از این موارد در بیمارستان بستری شد. من می توانم با شما به اشتراک گذاشتن که هر دو در حال حاضر دوره نقاهت را در خانه.”

“همانطور که از در حال حاضر این است که هنوز هم بسیار فعال بررسی” واندن گفت.

در بیانیه ای به دانشجویان و استادان روز شنبه دانشگاه آلبانی جمهور Havidan رودریگز گفت: آلوده زندگی دانشجویی در خارج از دانشگاه اما تصمیم گرفتند به حالت تعلیق در کلاس “به عنوان یک احتیاط.”

“من می خواهم به شما اطمینان بدهم که همه اقدامات احتیاطی مناسب گرفته شود و این که دانشگاه COVID-19 نیروی کار همچنان به آدرس علمی مرتبط با دانش آموز, امور, امکانات, نگرانی,” او نوشت. “لطفا ادامه برای نظارت بر ایمیل خود را برای به روز رسانی امروز و فردا و در سراسر بهار شکستن.”

Albany County اجرایی دن McCoy گفت: نه بیمار سفر کرده بودند و به احتمال زیاد آلوده به صورت محلی.

“ما هنوز هم اتفاق می افتند همه چیز را که در آن این دو نفر بودند که آنها تا به حال در تماس با” McCoy گفت. “و به عنوان پزشک گفت: ما نگران از آنجا که آنها نمی مسافرت در هر نقطه.”

مدرسه نگفت که کلاس می تواند از سر گرفت اما این دانشگاه برنامه ریزی شده است برای رفتن به شکستن بهار شروع و در روز شنبه.

شنبه اعلام می آید یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت CUNY و SUNY سیستم را لغو کلاس های حضوری شروع هفته آینده.

در ضمن آلبانی شهردار کتی شیهان به حالت تعلیق در تمام اجتماعات بزرگ و مجوز برای رویدادهای عمومی در این شهر تا اطلاع ثانوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>