“من گریه نمی کنم شما در حال گریه کردن!” شد صنعت دامپزشک کارتاهنا واکنش به تماشای گوگل “Loretta.”

غول موتور جستجو واقعی در heartstrings با “زیبا و ساده [و] بسیار خب-گفت:” داستان از یک مرد مسن با استفاده از کمتر شناخته شده گوگل دستیار ویژگی به او کمک کند به یاد داشته باشید خود را در اواخر همسرم, Loretta.

مجموعه موسیقی های بدون کلام, 85 ساله ایم صدای شنیده است درخواست گوگل به “به من نشان بده از من عکس و Loretta با هم” به عنوان یک نمایش اسلاید از تصاویر به نظر می رسد.

گوگل ایدز او یادآوری همه چیز از Loretta های فیلم های مورد علاقه (“کازابلانکا”) به گل مورد علاقه خود را (لاله) و چگونه او را گفت: “آیا به من دست بیش از حد و خارج شدن از دنگ خانه.”

“در حالی که در حالت پیش فرض برای سوپر باول است که سعی کنید و ما را به خنده گوگل یک بار دیگر به ما یادآوری می کند که حتی یک تکنولوژی کرگدن می توانید اتصال در سطح احساسی گفت:” کریس گور مدیر ارشد خلاق افسر در تیم یکی است.

این آگهی همچنین کمک می کند تا تکنولوژی به نظر می رسد نزدیک تر است.

“در زمانی که بسیاری از آمریکایی ها مشکوک, تکنولوژی, تجاری این کمک می کند تا به انسانی آن و به آن گفت:” جنیفر DaSilva رئیس جمهور در برلین کامرون.

هنوز با فن آوری های غول پیکر در حال حاضر شناخته شده برای آن tearjerker تبلیغات این نقطه بر اساس کارکنان گوگل نسبی نیست شکستن هر گونه موانع کارشناسان ما گفت.

اما آن را به سادگی ساخته شده آن چیزی است که هر کسی با یک قلب می توانید با اتصال.

درجه: 3/4

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی