دو تا از چیزهایی که من دوست دارم بیشتر در مورد کار من در نیویورک پست در حال ناتوان NFL بازی و نوشتن سرفصل. دو حرفه هستند کاملا متفاوت است.

ناتوان است تا حد زیادی شناختی ورزش. شما کامپایل به عنوان بسیاری از حقایق مربوط به عنوان شما می توانید در مورد تیم ها و بازار وزن آنها به اهمیت و اجازه دهید خود را شرط بندی اصول منجر شما به انتخاب خود را. تیتر نوشتن استعداد است. یا شما می توانید توصیف سه ساعت بازی در سه یا چهار پویا کلمات و یا شما می توانید نیست.

تمایز دیگر این است که همه میدارد دفعات مشاهده شده است. آنها هر هفته منتشر شده و زمانی که همه چیز بد شما نمی توانید پنهان کردن از رکورد خود را. اگر شما شرط می بندم شما نمی تواند کمک کند اما متوجه کیف پول خود را احساس سبک تر است. Dumb تیتر پیشنهادات و انتقادات شما به سادگی خندیدند و دور انداخته شود.

گاهی اوقات شما می تواند بسیار خوب در یکی از این چالش ها و بسیار بد در دیگر — در همان زمان. شش سال پیش در این صفحات من برداشت Broncos بیش از Seahawks 27-23 در Super Bowl XLVIII در MetLife Stadium. به عنوان WFAN جو Benigno ممکن است می گویند “چه disastuh!” از سمت راست شروع. اولین حمله ناگهانی از بازی رفت و برای یک سیاتل ایمنی. پس از Peyton Manning انداخت انتخاب-شش تا مالکوم اسمیت در اواخر سه ماهه دوم آن را 22-0. من انتخاب شد و رفتن مستقیم به “L” اما من تیتر پیشنهاد — MANN کشتار — به رهبری بود برای صبح روز بعد پشت صفحه.

چه این را با 49ers و ستاد در سوپر باول LIV? خواهیم دید در روز یکشنبه اگر آن را به هر چیز یا هیچ چیز. چه ساخته شده من فکر می کنم که بازی به پایان رسید که 43-8 بود نظر توسط همکار من علامت Hale. او گفت: San Francisco-کانزاس سیتی او را به یاد سیاتل-دنور و بلافاصله نگران من چون دلیل اصلی من برای چیدن این ستاد همان است که آن را برای مصرف آن Broncos: کارفرمایی.

Patrick Mahomes
پاتریک Mahomesگتی ایماژ

استدلال من در آن زمان بود منینگ که می خواهم برای پرتاب 5,477 متری و 55 touchdowns که فصل خواهد بود قادر به گرفتن بهتر از یک “لژیون رستاخیز” دفاع که تا به حال 28 interceptions چرا که او می تواند قابل شنیدن راه خود را به شرایط مطلوب. تنها “اوماها! اوماها (روباز انتخابی)!” به سرعت تبدیل به “Oh-my-God!”

بنابراین اجازه دهید سعی کنید برای انجام این کار راه دیگری و تشریح 49ers-ستاد تر بالینی مد.

The 49ers هستند 15-3 از جمله postseason, 12-6 در برابر گسترش یافته است. خط ناچیز یک نکته اما این است که هنوز هم باعث می شود آنها را شکست و آنها 5-0 ATS در آن نقش در این فصل است. جیمی Garoppolo است 17-10-1 ATS در حرفه خود به عنوان یک شروع کارفرمایی از جمله 9-2 ATS به عنوان یک توسری خور.

این ستاد در حال 14-4 مستقیم و 13-5 ATS. باید تحت پوشش 11 از 15 بازی که در آن آنها بوده است مورد علاقه. پاتریک Mahomes است 22-11-2 ATS در کار خود را شروع می شود و 17-11-1 ATS به عنوان یک مورد علاقه.

از نظر امتیاز در هر بازی در فصل به طور منظم و postseason the 49ers’ میانگین نمره 30.1-18.9 کمی بهتر از اشراف’ 29.7-20.1. اما کانزاس سیتی است داغتر تیم با برنده هشت بازی در یک ردیف از جمله یک بازی حذفی که در آن trailed 24-0 در یک نقطه.

The 49ers نمی باید برای پرتاب توپ را به ضرب و شتم Green Bay اما این بدان معنا نیست که آنها نمی توانند. Garoppolo بیش از یک بازی مدیر و او دارای یک آرایه از خطرناک اهداف در جورج بازیگوش, امانوئل, Sanders, Deebo ساموئل و Kendrick بورن. اشراف دفاع بزرگ نیست آماری اما در طول این افزایش آن کمک کرده یک درایو پایان گونی و یا گردش در فقط در زمان مناسب است.

راستش من نمی توانم انتخاب بر اساس هر یک از آن. این همه تا تیغ نزدیک مانند گسترش یافته است.

به طوری که منجر به Mahomes که دارای استعداد برای نوشتن پشت-صفحه سرفصل تمام شب طولانی در Hard Rock ورزشگاه حتی در برابر سریع و فیزیکی 49ers.

Mahomes’ خلاقیت, چشم انداز و پاها می تواند تبدیل چیزی به چیزی است که گاهی اوقات کاری بزرگ با کمک Tyreek هیل و دیگر بزرگ-بازی بازی های گیرنده. یک بار Mahomes ارقام دفاع او می تواند نمره و نمره بیشتر. درخواست تگزاسی که او را تماشا می کردند با قرار دادن توپ در منطقه پایان هفت درایو در یک ردیف.

در NFL آن هرگز کسی به نوبه خود, اما من اعتقاد دارم که آن را Mahomes’ زمان به افراشتن لومباردی جایزه در سوپر باول پیش بینی:

میدارد: ستاد -1; بیش از 55.

ستاد 33, 49ers 30.

قهرمانی پنج شنبه: 2-2 (1-1 مقابل گسترش 1-1 بیش/داند).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im