از تولید کننده ای است که شما به ارمغان آورد در سال گذشته سوپر باول MVP لانگ شات (Julian Edelman, 20/1) و سال گذشته برای اولین بار touchdown گلزن (Alshon Jeffery, 12/1) — در میان بسیاری دیگر از برندگان — می آید قسط بعدی از این هرگز کسل کننده بی پایان سرپا نگه داشتن شرط حماسه.

به نوعی ما زنده ماندن بدون تام بردی و لایحه Belichick.

در اینجا برخی از بهترین و سرگرم کننده ترین — تراکم را برای سوپر باول:

سرود ملی ظهر

Under 1 minute, 59 seconds (+170): بیش از یک سنگین مورد علاقه (-250) به احتمال زیاد ناشی از Demi Lovato 2:11 عملکرد قبل از Mayweather فلوید-Conor McGregor مبارزه در سال 2017. اما Lovato نیز آواز سرود در سه جهان سری بازی ها که همه با سنجش زمان در کمتر از 1:59.

بازی شیر یا خط سکه

دم (-102): دم به ندرت نتواند مدعی پیروزی در پنج گذشته شش سوپر کاسه.

جورج بازیگوش دریافت متری

تحت 73½, -110: بازی در کمتر از 100 درصد در نهایت ممکن است با ابتلا به 49ers تنگ پایان. در بخشی از گرد او تا به حال 16 متری دریافت. در NFC, قهرمانی, بازیگوش, گیر افتاد, یک پاس برای 19 متری.

Patrick Mahomes and Jimmy Garoppolo
پاتریک Mahomes و جیمی Garoppoloگتی تصویر (2)

تعداد کل ستاد به نمره

بیش از 3½, +100: Kicker هریسون Butker داده شده است. پاتریک Mahomes نباید مشکل پیدا کردن ، شاید او را در پیوستن دوباره بیش از حد. این ستاد تا به حال حداقل چهار بازیکن نمره در چهار مستقیم بازی ها در حالی که هدف قرار دادن علامت 12 بار در این فصل است.

پاتریک Mahomes عجله متری

بیش از 30½, -110: Mahomes است و با عجله برای بیش از 50 متری چهار بار در این فصل است. مهمتر از همه این اتفاق افتاده است در هر یک از این گذشته دو بازی. برگشتی افزایش یافته ضرورت سال گذشته MVP و کاهش نیاز خود را به آن بازی امن. در برابر قوی 49ers تصویب عجله Mahomes خواهد شد مقدار زیادی از فرصت های به ترک جیب.

جیمی Garoppolo پاس تلاش

تحت 29½ پاس تلاش -110: سان فرانسیسکو کارفرمایی نشده پرتاب 30 پاس در 11 از 18 بازی این فصل از جمله چهار گذشته مسابقات.

رابی گولد امتیاز

بیش از 7½, +100: The 49ers کیکر حداقل هشت امتیاز در شش راست بازی ساخته شده است و 15 رشته اهداف است. روسای ورزش لیگ هشتم-بهترین red-منطقه دفاع — اجازه می دهد touchdowns 51.6 درصد از زمان — و می تواند به گولد های آسان ،

Tyreek تپه عجله تلاش

بیش از ½ +175: سریع گیرنده حداقل یک حمل در هشت گذشته خود 11 بازی از جمله روسای’ دو بازی حذفی.

تیم با طولانی ترین کیکآف بازگشت

ستاد -125: Mecole Hardman در رتبه پنجم NFL با 26.1 متری در بازگشت از جمله 104-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما.

بزرگترین منجر

تحت 14½, +110: بازی نزدیک خواهد بود. بازی باقی بماند ،

اولین زمین نشستن کامل هواپیما

Kendrick بورن (20/1): این undrafted گیرنده the 49ers’ تنها touchdown پذیرش در پلی آف بود و تیم-پنج touchdown جلب در فصل به طور منظم با وجود اولین نمره آینده در هالووین.

تراویس Kelce (9/1): هر چند Kelce تا به حال فقط سه تا جلب 30 متری در مسابقات قهرمانی آسیا او قرار داده تا 10 جلب 134 متری و سه touchdowns هفته قبل. جذاب ترین است Kelce را 136 اهداف. تپه رتبه دوم در ستاد با 89.

توله سگ کاسه برنده

تیم Ruff, +100: آنها از برای من آمد در سال گذشته و من چیزی ندیدم در نوار است که به تیم کرک (-140) لبه.

خواهد جو باک یا تروی Aikman می گویند “میهن پرستان?”

بله +200: آن را برای رفتن به آمده تا که این اولین سوپر باول در چهار سال بدون جدید انگلستان است.

لیکرز ستاره در مقابل Deebo ساموئل

LeBron James و آنتونی دیویس امتیاز در مقابل پادشاهان شنبه (-1½) بیش از Deebo ساموئل دریافت متری: لیکرز ستاره ها یک قفل به ترکیب برای حداقل 50 امتیاز در هر بازی. The 49ers rookie گیرنده پیشی گرفته است 50 متری دریافت تنها پنج بار در 18 بازی این فصل از جمله یک بار در گذشته خود پنج گردش.

سوپر باول MVP

Tyreek هیل (25/1): به یاد داشته باشید سه تا از گذشته شش MVPs نشده است quarterbacks. تپه بزرگ-بازی بازی های تهدید خود را — NFL-پیشرو 17 touchdowns از 50 متری یا بیشتر پس از سال 2016 هشت بیشتر از لیگ دوم-بهترین — است که با توجه به رکود سست و باید با بهره مندی از سامی واتکینز’ قوی postseason. هیل همچنین دارای ارزش افزوده به عنوان یک زدن توپ returner و گل است و چهار جمله touchdowns در حرفه خود.

Raheem eagles report (8/1): صحبت از علت های در حال اجرا نشده برنده MVP از سال 1998 (ترل Davis). Eagles report هیچ شانسی برای تکرار 220-چهار-touchdown سلطه NFC قهرمانی اما او به طور متوسط متری 5.75 در هر حمل با هفت touchdowns در گذشته هفت بازی و کسب امتیاز و حتی بیشتر فرصت در حال حاضر. جیمی Garoppolo (+375) نیز قوی بازی با شانس کارفرمایی — موقعیت ادعا کرده است این جایزه 29 بار در یک سکه-تلنگر بازی.

آنها MVP اشاره برای اولین بار پس از دریافت جایزه

برنده شدن در شهر 10/1: در اینجا یک راه برای پیدا کردن ارزش در Mahomes برنده MVP. روسای کارفرمایی تشکر طرفداران برای اولین بار پس از پیروزی در مسابقات قهرمانی آسیا و تیم 50-سال قهرمانی خشکسالی ارائه یک شانس بیشتری از حد معمول است که خدا و خانواده و هم تیمی ها و مربیان خواهد بود به رسمیت شناخته شده پس از آن. The 49ers نشده موفق به کسب عنوان در یک ربع قرن و ارائه فرصت های یکسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im