SuperShe جزیره رشد کرده است از یک زن و همه عقب نشینی به یک شبکه اجتماعی و موسس آن می خواهد یک میلیون دلاری ایده از اعضای آن است.

کارآفرین Kristina راث راه اندازی SuperShe برنامه در ماه نوامبر به عنوان یک خانه دیجیتال برای جامعه آغاز شده است که در جزیره خصوصی در سواحل فنلاند که در آن مردان ممنوع است.

هنگامی که برنامه بازدید از 100,000 کاربران راث قصد دارد برای راه اندازی یک رقابت که در آن SuperShe اعضای یکدیگر رقابت می خواهد برای 1 میلیون دلار کمک مالی برای سرمایه گذاری در یک کسب و کار غیر انتفاعی و یا پروژه های دیگر.

“این پول است که هیچ رشته متصل” راث گفت: پست و اضافه کرد که بازخورد از SuperShe کاربران نقش مهمی در چیدن یک برنده است. “ایده این است که هر کس احساس خوبی در مورد آن — به عنوان یک جامعه ما سرمایه گذاری کرده و ما قدرت کسی از جامعه ما است.”

این مسابقه به احتمال زیاد راه های خاموش — تنها حدود 4000 کاربران را امضا کرده اند تا راث در روز جمعه گفت. SuperShe ارائه می دهد یک هفته ای تست رایگان قبل از شارژ $11.99 برای اشتراک ماهانه و یا $69.99 برای یک سال.

راث انتظار پایگاه کاربر به رشد با سرعت بیشتری به مردم یاد بگیرند که در مورد “SuperShe میلیونر” مسابقه. SuperShe شروع به ترویج رقابت قصد دارد در برنامه روز یکشنبه مصادف با روز بین المللی زنان.

SuperShe لوایح خود را به عنوان یک “نه-کارشناسی جامعه” که در آن زنان و غیر دودویی مردم می توانند به اشتراک گذاری نوشته شده است و فیلم در مورد پول و مواد غذایی و تناسب اندام و موضوعات دیگر.

فنلاندی جزیره توچال هنوز هم توان فیزیکی خانه برای SuperShe راث گفت: — از 10 فینالیست در میلیون دلاری رقابت خواهد شد در حال حاضر ایده های خود را قبل از وجود یک برنده انتخاب شده است.

SuperShe کاربر Ljana Vimont گفت که او فکر می کند این مسابقه را برنده می تواند الهام بخش سایر مردم کار بر روی ایده های بزرگ.

“هر زمان که شما پرشور در مورد چیزی که شما در حال کار بر روی چیزی که قادر به دریافت این بودجه برای کمک به آن را به سطح بعدی می تواند واقعا معنی دار گفت:” Vimont یک مدیر عامل در تورنتو-بر اساس Stinson طراحی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی