پشتیبانی از نیویورک مورد بحث قرار وثیقه اصلاحات در حال فروپاشی در بحبوحه گزارش های رسانه ها از متهمان منتشر شده و ارتکاب جرم و جنایت بیشتر بررسی کردند.

جامد اکثریت دولت رای دهندگان – 59 درصد – در حال حاضر می گویند که حذف پول نقد وثیقه برای بسیاری از بزه و “غیر خشونت آمیز” جنایت جنایت بد است برای نیویورک سینا کالج های نظرسنجی ها یافت می شود.

تنها 33 درصد از پاسخ دهندگان گفت: قانون تصویب Jan. 1 خوب برای نیویورک.

حمایت nosedived بیشتر از سینا نظرسنجی ماه گذشته – زمانی که 37 درصد گفت: قرار وثیقه اصلاحات خوب است و 49 درصد آن را گفت بد بود.

پس از این قانون تصویب شد در ماه آوریل گذشته 55 درصد از نیویورک گفت: وثیقه اصلاحات خوب بود و 38 درصد گفت: آن بد بود.

مخالفت با قانون افزایش یافته است در سراسر هیئت مدیره.

دموکرات ها هنوز هم به نفع قانون توسط باریک 49 درصد به 44 درصد بوده است. اما تعدادی از دموکرات ها مخالف شروع به پریدن کرد 10 امتیاز از ژانویه هنگامی که 34 درصد گفت: قانون بد است.

تعداد ثبت نام مستقل و یا کارش رای دهندگان که به قید وثیقه اصلاحات شست پایین شروع به پریدن کرد از 56 درصد در ماه ژانویه به 66 درصد در ماه فوریه.

در ضمن مخالفت جمهوری خواهان از افزایش 78 درصد به 85 درصد است.

مقاومت در برابر رشد کرده است در میان اقلیت قوی ترین حامیان وثیقه اصلاحات.

در حال حاضر 44 درصد از لاتین گفت: وثیقه اصلاحات خوب است و 48 درصد گفت: این بد است. ماه گذشته 49 درصد گفت: این خوب است و تنها 30 درصد آن گفت: بد – به معنی مخالفت رسید با 18 درصد است.

اکثریت رای دهندگان آمریکایی آفریقایی – 53 درصد – پشتیبانی وثیقه اصلاحات. اما مخالفان افزایش یافته و از 27 درصد در ماه ژانویه به 40 درصد در روز دوشنبه بررسی.

“پشتیبانی برای جدید وثيقه قانون – که در زمان اثر در ماه ژانویه پس از تصویب به عنوان بخشی از بودجه سال گذشته همچنان به نازل شدن. در آوریل نیویورکی فکر قانون جدید خواهد بود خوب برای دولت با 17 امتیاز. ماه گذشته رای دهندگان گفت: قانون جدید بد برای دولت با اختلاف 12 امتیاز. امروز که حاشیه برای فکر کردن قانون بد است برای نیویورک bulged به 26 امتیاز” سینا ناظر انتخابات استیون گرینبرگ گفت.

سابق رژیم صهیونیستی. دیوید پترسون یکی از برجسته ترین نیویورک, سیاه, رهبران, روز یکشنبه گفت: با قرار وثیقه قانون به بهینه سازی می شود.

“شما نمی خواهید مردم نشسته در زندان برای 18 ماه به دلیل آنها نمی تواند استطاعت 200 دلار وثیقه, اما در همان زمان شما نمی خواهید هر کسی که به قید وثیقه که خطری برای جامعه است.” “ما می خواهیم به مطمئن شوید که اگر [کسی] یک رکورد خشونت آمیز بودن آنها نمی تواند مرتکب هر بیشتر جرایم قبل از آنها در حال تلاش برای یکی قبل از دادگاه.”

او گفت دموکراتیک تحت کنترل دولت مونتاژ نیاز به خم شدن ،

“شما فقط نیاز به اعضای مجمع به درک ما در حال کشتن وثیقه اصلاحات ما در حال بدست گرفتن بخش هایی از آن که در حال حاضر نشان می دهد که ما بیش از حد رفت از این قانون گفت:” میزبان جان Catsimatidis در AM 970 را گربه رادیو میزگرد در روز یکشنبه.

رای دهندگان نیز به طور مساوی تقسیم شده و در قانون اجازه می دهد مهاجران غیر قانونی به نیویورک گواهینامه رانندگی – با 48 درصد در حمایت و 48 درصد مخالف. دموکرات ها سیاه و لاتین رای دهندگان همچنان به شدت از آن حمایت به عنوان مستقل و سفید رای دهندگان مخالفت با آن و جمهوریخواهان به شدت مخالف قانون است.

اکثریت از نیویورک به نفع قانونی استفاده تفریحی از ماری جوانا با 55 درصد در حمایت و 40 درصد مخالف. تعداد کسانی که شده اند نسبتا ثابت در طول سال گذشته.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو و مقننه دوباره نظر قانونی علف های هرز پس از ناکامی در انجام این کار سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im