جراح عمومی می گوید: 15 روز زمان کافی نیست’ به آهسته coronavirus

جراح عمومی جروم آدامز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را توصیه به عمل اجتماعی فاصله برای 15 روز آینده است “به احتمال زیاد به اندازه کافی زمان” برای توقف گسترش کروناویروس در آمریکا.

“پانزده روز است به احتمال زیاد نمی تواند به اندازه کافی به ما را تمام راه را از طریق” آدامز گفت: در یک مصاحبه با ان بی سی “امروز.”

اما او تاکید بر اهمیت اجتماعی فاصله بیش از هفته آینده “صاف منحنی” — یا کند کردن روند گسترش ویروس به منظور کاهش فشار بر سیستم بهداشت و درمان.

“ما واقعا نیاز به تکیه به آن در حال حاضر به طوری که ما می تواند خم منحنی در 15 روز آینده و در آن نقطه ما ارزیابی مجدد” او گفت:. “اگر ما می توانید امریکا به زمین در 15 روز آینده ما می تواند صاف منحنی.”

در روز سه شنبه, Adams گفت: CBS اخبار شب که بعد از 15 روز خواهد بود “بحرانی نقطه عطف” برای کاهش گسترش — که او را “تقصیر نیست” هر دولت و یا رهبران محلی برای سفارش مردم به “پناهگاه در محل.”

در یک گزارش ساخته شده پنج شنبه, وزارت بهداشت و خدمات انسانی اظهار داشت که همه گیر می تواند گذشته 18 ماه “و یا طولانی تر است و می تواند شامل چندین موج از بیماری است.”

در ضمن امپریال کالج لندن نیز منتشر شد گزارش روز شنبه بیان کرد که به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون آمریکایی و 700,000 انگلیسی ها می میرند اگر مراحل شدید گرفته شده برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>