حتی این, وحشیانه, گرفتار-در-تصویری mugging — که در آن مبارزه 83 سال کشیده شد به زمین و کیف پول لوسیون صورت دور — به اندازه کافی برای گرفتن یک مظنون قفل شده است تا این روزها تحت دولت جدید قرار وثیقه اصلاحات قانون است.

ویدئو منحصر به فرد به دست آمده توسط پست گفته نشان می دهد که 56 سال Dana White, از, Jamaica, Queens, بالا رفتن از پشت سر قربانی در مقابل یک ساختمان در Eldridge سنت در پایین سمت شرق و در حدود ساعت 5:45 صبح دوشنبه.

قربانی خیلی ریزه اندام در مقایسه با مهاجم خود را که او می ایستد تنها به عنوان بالا به عنوان قفسه سینه خود را به عنوان او منازعه در روسری خود را.

هنگامی که زن بود که راه رفتن با عصا تبدیل به فرار خود را درک دزد قرار می دهد اسلحه خود را در اطراف گردن او را میکشد و او را به زمین این ویدئو را نشان می دهد.

این زن شجاع مبارزات در پیاده رو و امواج او عصا را به عنوان او تلاش می کند برای مبارزه با شیطان که به زودی yanks کیف پول خود را از دور گردن او و برگ او بر روی زمین است.

“او سخت که نمی خواهم به آن را” اجرای قانون منبع گفت: پست از قربانی و ارزشمند او کیف پول.

سفید دستگیر شد و مدت کوتاهی پس از coldhearted حمله و اتهام سرقت — منتشر شد اما بدون وثیقه توسط قانون جدید که محدود به قید وثیقه برای بسیاری از سطح پایین جنایات.

پلیس بودند کالایی پس از انتشار آخرین در یک رشته از مجرمان فرستاده شده را بر روی خیابان ها تحت قانون جدید که نیاز به یک سرقت را باعث آسیب قبل از یک قاضی مجاز است به مجموعه ای از وثیقه.

محکم ارشد تا به حال کاهش یافته و کمک های پزشکی در صحنه است.

“این یک جنایت بود که تلقی های غیر خشونت آمیز توسط فرماندار کومو — آنچه تشکر” یکی نا امید پلیس گفت: پست در خشم.

“چگونه او آن را دوست دارم اگر قربانی شد کسی او را می دانستند و یا مربوط به؟”

سفید دارای حداقل 14 قبلی دستگیری از جمله حداقل 6 سرقت اتهامات و اتهامات جنایی در اختیار داشتن یک سلاح تعرض و حمله به منابع گفت.

پلیس خیلی تحریک شده توسط سفید که انتشار آنها به حفر مورد یافت و او در آزادی مشروط برای قبلی و دزدی و منابع گفت.

او به بازداشت پس از مدت کوتاهی برای نقض آزادی مشروط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی