مشکوک coronavirus بیمار جدا شده در نیوجرسی بیمارستان

یک بیمار با مورد مشکوک به coronavirus است که درمان در بیشر مرکز پزشکی در نیوجرسی.

فرد است که در انزوا در حالی که بیمارستان در انتظار نتایج یک آزمون برای ویروس. از آن خواهد شد چند روز قبل از آزمون است بازگشت, CBS New York گزارش شده است.

“لطفا مطمئن باشید که ما تیم مراقبت های بهداشتی است که مصرف هر احتیاط در مراقبت از این بیمار جدا شده و تعیین دقیق تشخیص” بیمارستان گفت: در یک ایمیل برای خود پزشکان جمعه از دکتر جری M. زاکرمن, معاون رئیس جمهور از عفونت پیشگیری و کنترل برای هکنساک نصف النهار سلامت بیشر مرکز پزشکی با توجه به Asbury پارک مطبوعات.

“رهبری ما پیشگیری از عفونت تیم آنها در حال کار با نیوجرسی وزارت بهداشت مطابق با پروتکل های ارائه شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری” زاکرمن نوشت.

او گفت: این بیمارستان پس از تمام اقدامات احتیاطی لازم.

“ما همچنان به صفحه نمایش بيماران مبتلا به مناسب علائم برای سفر, تاریخ چین, ایتالیا, ایران, ژاپن و کره جنوبی” زاکرمن گفت. “علائم شامل تب و سرفه و تنگی نفس است.”

بیش از چند هفته گذشته حداقل 22 ساکنان منموته و اقیانوس شهرستانهای شده اند در قرنطینه خانه های خود را پس از بازگشت از مکان های که در آن وجود داشته است شیوع COVID-19 Asbury پارک مطبوعات گزارش شده است. هیچ کس در قرنطینه در هر شهرستان و نه آنها نشان داده شده است هر گونه علائم این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im