یک مظنون که رفت و بر روی لام پس از سال 2009 قتل که لمس کردن یک جنگ خونین باند در منهتن بالا در نهایت دستگیر شده در کارولینای شمالی از این پست یاد کرده است.

Kendell اسکات, 27, گران بود توسط مقامات محلی در شارلوت بر اساس اطلاعات تهیه شده توسط فدرال فراری نیروی کار در اواخر سال گذشته اجرای قانون منابع روز جمعه گفت.

او برگزار شد در Mecklenburg County زندان در انتظار استرداد به شهر نیویورک سوابق نشان می دهد و یک جلسه برنامه ریزی شده در مارس 2 با توجه به Mecklenburg County, منشی دادگاه ،

اسکات می خواست با NYPD در قتل جان ویلیامز, 19 بود که به کشته شدن تنها با یک گلوله به پشت سر او در نزدیکی تفت خانه ها در شرق هارلم در Oct. 25, 2009.

دوم, نوجوانان در پای ولی جان سالم به در برد.

اسکات پس از آن 17 یک عضو از هوا آن را باند خیابان و ویلیامز عضو رقیب واقعی پول باند شهادت” ،

فیلمبرداری “فقط یک گاو بین دو باندهای” یک منبع گفت.

اما آن را موجب طولانی مدت جنگ در میان هوا آن را درست پول و یک سوم باند Whoadey که شامل بیش از 30 تیراندازی و قتل دو نوجوان خوان اوترو از هوا آن را و اوبری جکسون از Whoadey.

خشونت ادامه داشت تا مارس 2013 زمانی که دادستان منطقه منهتن دفتر ثبت کیفرخواست علیه 63 مشهور اعضای باند اتهام از جمله قتل توطئه است.

مقامات همچنین نشان داد که بسیاری از تیراندازی شده بود رسم با استفاده از Facebook و Twitter به همراه پیام های متنی تلفن همراه, فیلم ها و تماس های ساخته شده از Rikers Island.

شکار برای اسکات شامل تلاش برای پیدا کردن او را در تگزاس و کانادا و جمهوری دومینیکن و در یک نقطه او مشکوک شد کار به عنوان پیمانکار ساخت و ساز برای ارتش ایالات متحده در خاورمیانه ابراز نگرانی کرد.

اسکات های یک خانه با دو مرد یکی بزرگتر و یکی کوچکتر زمانی که او دستگیر شد و در روز سه شنبه شهادت” ،

او تا به حال شده است در آنجا زندگی می کنند حداقل برای چند ماه اگر نه چند سال و معلوم نیست که او چگونه بوده است حمایت خود را از منابع گفت.

“او را در اطراف حرکت می کند به طوری که بخشی از رمز و راز در مورد چگونه او جان سالم به در برد” یک منبع گفت.

اسکات حاضر به صحبت کردن با مقامات و خواستار یک وکیل زمانی که او گران منابع گفت.

او به دادگاه آورده شد در شارلوت در روز چهارشنبه و در مورد او بود با اشاره به Mecklenberg شهرستان مدافع عمومی است اما یک کارمند وجود دارد گفت: نمی توان یک وکیل تا هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی