شنا مقامات کرد برای محافظت از قهرمان در مورد دوپینگ

ژنو — بین المللی شنا مقامات کرد برای محافظت از سه بار قهرمان المپیک خورشید یانگ از ممنوع بودن از ورزش در مورد دوپینگ, با توجه به سوئیس دادگاه عالی سند است.

حکم در این مورد در برابر شناگر چینی است که انتظار می رود در روز از دادگاه داوری برای ورزش است. اما یک دادگاه فدرال سند نشان می دهد که شنا بدن حاکم FINA پشتیبانی استدلال توسط خورشید وکلا به درخواست تجدید نظر توسط سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ پرتاب اوایل سال گذشته در پیش از محاکمه اختلاف بیش از یک ادعا تضاد منافع برای سازمان منجر دادستان وکیل آمریکایی ریچارد جوان است.

شناگر وکلا به دادگاه تجدید نظر به دادگاه فدرال سوئیس که اخراج خود رویه اعتراض هفته قبل از نادر جلسه عمومی برگزار شده توسط CAS در ماه نوامبر گذشته.

“در این دوره از رسیدگی شناگر و FINA مطرح و تقاضای ناروایی به دلیل گفته می شود در اواخر پر از (WADA) تجدید نظر مختصر گفت:” فدرال سوئیس حکم مورخ Oct. 28.

حال جوان که قبلا تحت پیگرد قانونی قرار دوپینگ موارد مربوط به لانس آرمسترانگ و ماریون جونز و مستقر در کلرادو در نظر گرفته شده است فاقد شرایط لازم برای این مورد به دلیل از کار گذشته خود را برای FINA این WADA درخواست تجدید نظر می تواند از لحاظ فنی از دست رفته خود مهلت و اجازه CAS به رد صلاحیت.

به جای آن جوان در آنجا ماند در WADA تیم برای جلسه عمومی.

خورشید رو به ممنوعیت به هشت سال زندان به اتهام امتناع از ارائه خون و ادرار در سپتامبر سال 2018 در دیدار با نمونه جمع به خانه اش در چین است. WADA به دادگاه تجدید نظر پس از FINA دادگاه صرفا هشدار داد آفتاب و ذکر شک و تردید در مورد اعتبار نشان داده شده توسط سه مجموعه نمونه مقامات.

FINA مواجه شده است و انتقادات در گذشته از جمله از برخی از شناگران برای علاقه آفتاب در طول زندگی حرفه ای او. آن اعلام نشده است آفتاب را سه ماه محرومیت برای دوپینگ اعمال شده توسط مقامات چینی تا پس از آن به پایان رسید در سال 2014.

لوزان مبتنی بر FINA کاهش یافته است به نظر تلاش برای حذف جوان و توقف WADA است. جوان پاسخ نمی دهند به یک ایمیل درخواست برای نظر.

ماه قبل از جلسه عمومی با CAS خورشید وکلا و FINA خواسته جوان را به ایستادگی کردن از این مورد به دلیل ممکن است تضاد منافع. جوان بود استعفا از FINA حقوقی کمیسیون در ماه فوریه 2019 خود را به صورت رایگان برای WADA درخواست تجدید نظر به دادگاه فدرال سند اعلام کرد.

باز کردن درب دوپینگ شنوایی در مونترو سوئیس شد به صورت زنده به مدت 10 ساعت در CAS سایت.

نه قبلی رویه تجدید نظر — قضاوت CAS در ماه جولای و دادگاه فدرال در اکتبر پخش شد در دوپینگ شنوایی زمانی که مجموعه نمونه حادثه مورد بررسی قرار گرفت. در اواخر شب رویارویی یک گارد امنیتی در نهایت با استفاده از یک چکش به سر و صدا در یک ظرف برگزاری یک ویال از خورشید خون به عنوان شناگر روشن صحنه با تلفن همراه خود را.

“است که بسیار پر شور” جوان گفت: سه ماه پیش در دادگاه. “اما او (خورشید) شد در یک دستکاری و نقض قبل از هر یک از آن اتفاق افتاده است.”

خورشید را رد کرده است هر گونه تخلف. هر گونه ممنوعیت های اعمال شده در روزهای آینده به احتمال زیاد به جلوگیری از او را از او در 200 متر آزاد عنوان در سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de