سیلوستر استالونه Pele یک مسابقه فوتبال با نازی ها در این 80s movie

در طول coronavirus خاموش کردن هر روز ما به شما یک توصیه از پست پیتر Botte برای ورزش فیلم نشان می دهد تلویزیون و یا کتاب است که شاید قبل از زمان خود را و یا به نحوی تضعیف بین ترک ها خود مشاهده/خواندن تاریخ.

پیروزی (1981)

Rated PG

جریان: آمازون نخست

در میان خود هشت فصل به رشته های راکی فیلم های سیلوستر استالونه پا را از حلقه و به فوتبال شبکه برای این زمان جنگ برخورد با نازی ها.

همچنین شناخته شده در بعضی از نقاط به عنوان “فرار به پیروزی” این فیلم به کارگردانی 15 بار نامزد اسکار و دو بار برنده جایزه جان هیوستن (“The Treasure of The Sierra Madre” شاهین مالتی” به “ملکه آفریقایی”) و بر اساس 1962 مجارستانی ترجمه فیلم به عنوان “دو نیم برابر در جهنم.”

استالونه ستاره به عنوان یک سرباز آمریکایی رابرت تخم در یک زندانی اردوگاه جنگ که با تیم های دیگر اسرای جنگی به چهره هیتلر تیم ملی در یک ادعا نمایشگاه مطابقت با راه اندازی اساسا به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی.

اساسا یک گروه مقاومت توطئه برای کمک به متفقین تیم ملی فرار از آن به شدت محافظت ورزشگاه در حاصل کار دو تیم. اما استالونه و هم تیمی های خود باقی می ماند پس از وقفه بازی — با حیله گر و حتی انکار یک ضربه پنالتی برای حفظ یک قرعه کشی — قبل از فرار در سردرگمی در حالی که تماشاگران طوفان زمینه در پایان مسابقه.

Michael Caine نیز در دست در اردوگاه زندان به عنوان یک نظامی انگلیسی کاپیتان که قبلا بازی برای وستهام در حالی که برزیل و نیویورک کیهان افسانه پله (پیدا کردن که دوچرخه پا زدن در یوتیوب!) و یک تعداد انگشت شماری از همکار حرفه ای فوتبال ستاره ها با ارائه مقدار زیادی از فوتبال مشروعیت به سینمایی بشه.

نقل قول از توجه داشته باشید: “مربی شما بعد از من [به] توپ, من انجام, این, این, این, این, این, این, این هدف است. آسان است.” — Pele به عنوان لوئیس فرناندز, طراحی یک بازی در قفسه اتاق تخته سیاه.

Botte ضربات: 4.2 از 5

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im