میخ سرپهن کوچک پاییز در دیدار جان سینا در WWE SmackDown

دو جهان برخورد در شب جمعه در بوستون که Tacko سقوط ملاقات ستاره WWE John Cena.

7-پا-5 سلتیکز مرد بزرگ — است که بازی در درجه اول با مین قرمز پنجه بوستون G تیم لیگ در این فصل — ملاقات سینا در پشت صحنه “WWE SmackDown” و گفت که او یکی از طرفداران بزرگ از 16 بار قهرمان. سینا که عبارت معروف است که “شما نمی توانید من را ببینید” نمی توانستم سقوط بدون نگاه کردن.

“مادر بزرگ من میخوام طوری پمپ هنگامی که او می بیند این lol” از 24 سال از سقوط توییتی پس از روبرو می شوند.

42 سال از سینا که دیگر کشتی کامل زمان, در شب جمعه رو کشیده به یک مسابقه با “شیطان” Bray Wyatt برای رسلمنیا 36 که طول می کشد محل در مارس 5.

آن را نمی خواهد برای “SmackDown عنوان” چرا که “شیطان” از دست رفته آن را به 53 ساله گلدبرگ در روز شنبه را “مرحله نهایی مسابقات سوپر” در ریاض, عربستان سعودی. این بود پایان پیش از موعد را به عنوان اجرا به صورت یکی از پرطرفدارترین شخصیت های کشتی کج این پست یوسف Staszewski نوشت.

همانطور که برای سقوط او ثبت کرده است 15 دو-دو برابر در 26 بازی با پنجه تا کنون در این فصل است. او همچنین به طور متوسط 12.8 نقاط 10.8 ریباند و بلوک 2.7 در هر بازی.

سقوط بازی نمی کند در این تیم آخرین بازی در روز پنج شنبه او را به خاطر برخورد با یک پا آسیب با توجه USA Today Sports. گرم کردن قبل از بازی بود اما قادر به بازی پس از داشتن ناخن فرورفته حذف شده در چهارشنبه لوستن خورشید ژورنال گزارش داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im