اپل بزرگ مبارزه رستوران صنعت نمی تواند زنده ماندن در takeout به تنهایی.

زمانی که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دستور داد تمام Empire State رستوران ها و کافه ها بود توقیف شروع دوشنبه شب او به سمت چپ برای باز کردن درب به بایگانی اطلاعات و مواد غذایی تحویل. اما در رستوران می گویند takeout تقاضا در پی COVID-19 است نه اثبات قوی به اندازه کافی برای نگه داشتن خود روی چراغ.

برخی از eateries را حفظ اسکلت خدمه به جای تحویل در حالی که دیگران خواهد شد درهای خود را تا زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس عبور می کند.

اندرو Schnipper شرکت مالک برگر و ساندویچ های زنجیره ای Schnipper است و با توجه به بسته شدن چهار بزرگ اپل مکان به عنوان تقاضا کاهش مییابد برای هر گونه مواد غذایی تهیه شده توسط غریبه — بایگانی اطلاعات گنجانده شده است.

“ما هنوز نمی دانیم که آیا ما فراموش takeout رفتن به جلو” Schnipper گفت: پست. “ما انبوه بیش از آخر هفته” گفت و توضیح داد که تقاضا برای بایگانی اطلاعات و در فروشگاه ناهار خوری “گفت: 80 درصد تا 90 درصد است.”

Andrew and John Schnipper
تامارا Beckwith

رستوران های زنجیره ای تازه & Co., شناخته شده برای ساندویچ و سالاد است نیز دیدن takeout کاهش تقاضا به عنوان وحشت زده نیویورکی به دنبال به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ویروس است که به کشته شدن بیش از 7000 در سراسر جهان است. فقط هفت نفر از تازه & Co.’s 19 مکان های باز باقی خواهد ماند برای تحویل پس از لازم الاجرا بان می رود به اثر اجرایی جورج Tenedios گفت: پست. او قصد دارد به بقیه eateries 4 p. m. دوشنبه.

در واقع کسب و کار تحویل به قدری بد بود بیش از آخر هفته در دو تا از تازه & Co.’s پایین منهتن مکان — 729 برادوی و 425 Park Ave. بنابراین. — که مدیران وجود دارد شروع به دادن غذا در روز دوشنبه به طوری که آنها می تواند نزدیک Tenedios گفت.

بسته شدن مطمئن هستند که برای صدمه زدن به شخص ثالث غذا سفارش و تحویل برنامه شرکت هایی مانند Grubhub و UberEats شده اند که در تکاپوی کمک به نگه داشتن خود را, رستوران, مشتریان شناور توسط waiving برخی از آنها بسیار با انتقاد از هزینه.

روز جمعه Grubhub گفت: آن را به طور موقت به حالت تعلیق در کمیسیون برای جمع آوری سفارشات آن کمک می کند تا تولید. هزینه تعلیق امر به 100 میلیون دلار در هزینه های است که به طور معمول خواهد بود متهم به مستقل ما رستوران ها.

روز دوشنبه UberEats وزن در یک پست وبلاگ اعلام کرد که آن را بخشیده تحویل هزینه برای بیش از 100 ، 000 رستوران های مستقل در سراسر ایالات متحده و کانادا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de