هدف پیاده برگشت هوا خواهد تمرکز در تهیه ملزومات در طول شیوع کروناویروس

هدف در چهارشنبه انصراف خود را چشم انداز مالی و گفت: این امر در مقیاس بازگشت در سرمایه گذاری برنامه ریزی شده برای تمرکز در جلسه فزاینده تقاضا به عنوان یک آمریکایی انبار کردن ملزومات و ماندن در خانه به سرعت گسترش شیوع کروناویروس.

بزرگ-جعبه خرده فروش آن گفت: در حال حاضر برنامه ای برای عوض کردن تنها حدود 130 فروشگاه در سال 2020 از 300 حرکت بقیه پروژه ها به 2021. هدف اضافه شده آن را باز کمتر کوچک قالب فروشگاه از آن قبلا برنامه ریزی شده بود.

“آن را تبدیل به بسیار روشن است که ما باید به طور منظم مورد اطمینان ما و در فروشگاه های زنجیره تامین متمرکز شده است در خدمت مهمانان ما بدون هر گونه حواس او را پرت های غیر ضروری” رئیس اجرایی برایان کرنل گفت.

“ما نیاز به اولویت بندی جریان غذا و دارو و ملزومات دیگر برای آینده قابل پیش بینی.”

در چند هفته گذشته مصرف کنندگان شده اند هجوم آوردند به فروشگاه برای بار کردن در کنسرو مواد غذایی, مواد ضد عفونی کننده توالت کاغذ و دیگر ملزومات را نگه می دارد همه گیر آمریکایی ها محدود به خانه های خود مجبور خرده فروشان از جمله هدف قرار دادن محدودیت در تعدادی از موارد است که می تواند خریداری شده در یک سفر خرید.

کرنل گفت: تقاضا شده است “بی سابقه” تشبیه رفتار خرید به سطوح گاهی اوقات دیده می شود در طول بلایای طبیعی است.

هدف گذاشته بود از آن-سال اول-ربع پیش بینی و طرح های سرمایه گذاری برای سال 2020 فقط سه هفته زودتر و در سال گذشته اعلام کرد یک سهم جدید خرید مجدد برنامه از 5 میلیارد دلار. بیع متقابل در حال حاضر معلق شده است.

این شرکت همچنین انتظار دارد که بالاتر از پیش بینی هزینه های رانده شده توسط یک افزایش در حقوق و مزایای کارگران خط مقدم و ضروری برای حفظ موجودی.

هدف مانند بسیاری از دیگر فروشندگان را کاهش داده است, فروشگاه ساعت برای تمیز کردن و تهیه و در هفته گذشته گفت: این امر افزایش حداقل دستمزد توسط $2 ساعت برای فروشگاه و مرکز پخش کارگران طریق ممکن است 2.

رقبا مانند آمازون و خارج شده اند نیز افزایش پرداخت و رفته در یک ولگردی و قانونی شکنی استخدام برای مدیریت افزایش سفارشات.

این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 44000 نفر از مردم در ایالات متحده منجر به بیش از 500 مرگ و میر منجر به بسته شدن چند کسب و کار و نگرانی از رکود اقتصادی جهانی است.

“وجود دارد هیچ راهکار برای چگونه واکنش نشان می دهند در این محیط. ما در حال نوشتن فیلمنامه و هر روز از” Cornell گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>