هدفمند سیاه, پلیس که ای در مورد خشونت ‘مردان سفید در ضرب و شتم’ احساس توجیه

یک رپ افسر NYPD که شعر در مورد trigger-happy سفید پلیس snowballed به تبعیض علیه این بخش بیشتر احساس قدرت تر از همیشه به صحبت کردن در برابر نژادپرستی و او گفت: — و ادعای او سفید همکاران در حال حاضر حمایت از او بحث شعر.

Midtown شمال پلیس آتیشا ساموئل نمی توانند در ضد خشونت پلیس تظاهرات تاب نیویورک و جهان, او گفت:, پست, اما همچنان به “اعتراض خود در راه است.”

“من در راه رفتن به محل کار با یک پیراهن شبیه به این گفت: “متحد علیه نژادپرستی'” ساموئل توضیح داد: در یک ویدیو ارسال شده به “Nukstarr” Instagram account. “من روشنگر همکاران من اجازه دادن به آنها را می دانیم چقدر بوده ایم مظلوم به عنوان یک مردم و آنچه آنها نیاز به انجام به انجام بهتر.”

ساموئل شکایت این اداره در سال گذشته پس از مواجهه با واکنش بیش از یک آنلاین 2016 موزیک ویدیو که در آن او ای “این جنگ در برابر کاخ سفید در ضرب و شتم با خود اسلحه سریع به جلو و در a n–ga اگر او جرات اجرا شود.”

برخی از پلیس در stationhouse شد جرم توسط شعر و عذاب او را به عنوان یک نتیجه, او ادعا می کند در یک تبعیض شکایت در دادگاه فدرال منهتن در ماه جولای سال 2019 به دنبال نامشخص خسارت.

در حداقل یک مثال سرپرستان ارسال نمی پشتیبان گیری زمانی که ساموئل و شریک زندگی خود را در پاسخ به یک تماس از خشونت عاطفی آشفته فرد او ادعا در دادگاه مقالات.

همکار دیگر حاضر به دادن Samuel هر اتحادیه کارت گفتن “شما باید شرمنده. من تو را دیدم شما صحبت کردن در مورد نفرت سفید پلیس. شما یک رسوایی است. شما باید استعفا دهد.”

در حال حاضر پیام در ساموئل تصویری — آنچه او را توصیف به عنوان افشاگری “خشونت در جامعه به عنوان یک کل از خود ما مردم و اجرای قانون” — در حال تکرار در سراسر جهان, ساموئل گفت.

“آن را به بیرون می آیند در حال حاضر و حتی بزرگتر جنبش آن را قطعا یک مدت زمان طولانی در حال آمدن است و آن نیاز به اتفاق می افتد,” او گفت:. “در حال حاضر آن است که ساخت راه خود را در اطراف دوباره حتی بزرگتر پلت فرم آن را به من اطمینان من ایستاده تا برای حق شود.”

در حالی که سه سال و جانباز گفت: او در پشتیبانی از اعتراضات علیه نژادپرستی پلیس او را محکوم کرد حملات اخیر علیه افسران و جنبش به “پال خواستار قطع بودجه دولت” ،

“البته من نمی خواهم به defunded و من فکر نمی کنم آن است که رفتن به رفع مشکل نژادپرستی در آمریکا,” او گفت:. “تصادفی حمله به افسران پلیس, من فکر می کنم که وحشتناک است چرا که می تواند به من.”

ساموئل 28, که طرح دعوی در دادگاه برنامه ریزی شده است برای میانجیگری در ادامه به مهتاب به عنوان یک رپر و حفظ یک فعال رسانه های اجتماعی با حضور در بین گشت.

در یک ویدیو ارسال شده به او Instagram صفحه کوئینز بومی است تصویر آبپاش نقدی در پشت یک قاب بزرگ, زن رقصنده.

“من آن را قرار داده برای ‘هود خروج 13” او raps با اشاره به Southern State Parkway خروج 13 به المنت. “این است که ضرب و شتم که من جدید سگ ماده من را جدید سگ ماده آره. اگر او toppin’ من آن را به معنای زیادی به من اگر او می تواند من را مستقیم به خواب مانند او rockin’ من است.”

ساموئل گفت: او هیچ تاسف در مورد 2016 تصویری.

“کسانی که باورهای من. تنها چیزی که من ناراحت عدم درک از افسران که احساس من اعلام جنگ به دلیل بود که هرگز چیزی من انجام شده بود. من صحبت کردن در مورد خشونت علیه مردم,” او گفت:.

نه همه پلیس “اشتباه” شعر او گفت:.

“سفید دوستان من در بخش … آنهایی که من می دانم و می دانم که سیاه و فرهنگ آنها به طور کامل درک” او گفت:. “من حدس می زنم آن را فقط یک مقدار زیادی از پلیس کار می کنند و تعداد زیادی از پلیس در این بخش آنها را عدم درک آن مشکل است.”

او هنوز هم رو تلافی وکیل او گفت:.

“آنچه را که آنها انجام داده اند این است که آنها گرفته اند و او را شریک و فقط جفت شده با تصادفی افسران پلیس” کریس Albanese, گفت:, و اضافه کرد که این دشمنی ندارد کاهش ساموئل شور و شوق برای انجام ندادی.

“او یک جوان آفریقایی آمریکایی در نیویورک … ترس از پلیس بنابراین او می خواست برای رفتن به نیروی انتظامی به طوری که دختر جوان می تواند احساس راحت رفتن به یک افسر پلیس است.”

Atisha Samuel
آتیشا ساموئل

ساموئل کاهش یافته است به آدرس NYPD سیاست به طور خاص اما وکیل او وینسنت سفید با اشاره به طنز در هدف قرار دادن یک جوان سیاه زن پلیس.

“به اندازه de Blasio می خواهد تظاهر به مراقبت در مورد سیاه زندگی مهم جنبش زمانی که او نقاشی خیابانی برای دوربین … او گرفته و هیچ اقدامی برای کمک به افسران مانند آتیشا که خطر جان خود را برای تغییر سیستم از داخل,” او گفت:.

ساموئل گفت: “من افتخار, قوی, آفریقایی, آمریکایی, لزبین, زن. من مانند تمام trifecta از تغییر و من ادامه خواهد داد به استفاده از صدای من برای تغییر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>