راننده تاکسی که خود را شروع کردم و در سال 1975 فایل های ورشکستگی در میان coronavirus

بروکلین تاکسی اپراتور که اولین مدال در 1970s ورشکستگی کرده است به عنوان coronavirus نابسامانی در حال حاضر تلاش صنعت پست یاد کرده است.

جو Pross که شروع به رانندگی تاکسی در سال 1975 و در حال حاضر اجرا می شود یک ناوگان از 42 کابین برای پرونده فصل 11 ورشکستگی برای حفاظت از تاج خود را ارتفاعات بر اساس ترنج شرکت واکر خدمات Corp., در مارس 27, مدارک دادگاه نشان می دهد.

Pross و 75 کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان. اما او بروکلین دادگاه فدرال ورشکستگی براده تاکید چگونه آسیب پذیر اپراتورهای تاکسی بودند قبل از coronavirus فلج گردشگری و وادار کردن هزاران نفر از نیویورک داخل.

واکر خدمات شرکت به نظر می رسد برای اولین بار صاحب مدال به فایل برای ورشکستگی حفاظت از این بیماری همه گیر تعطیل, شهرستان, اما به احتمال زیاد آخرین کارشناسان صنعت می گویند.

“این صنعت را در آستانه قبل از این اتفاق افتاده است و این ویروس فقط تحت فشار قرار دادند آن را کاملا بیش از لبه” گفت: Matthew Daus سابق TLC کمیساریای که در حال حاضر یک وکیل با Windels مارکس. “من امیدوارم که ما نمی بینیم ورشکستگی های بیشتر اما من می ترسم بسیاری از مردم ممکن است زیر بروید و فایل برای ورشکستگی حمایت می کند. این خواهد بود که بدتر از 9/11 از لحاظ اقتصادی به خصوص برای اتومبیل های سیاه و لوکس رد و بدل.”

در استشهاد زمینه با ورشکستگی مقالات Pross می گوید او مدال — “هنگامی که به ارزش میلیون ها” — کاهش در ارزش به عنوان سوار-نقطه برنامه و Uber و Lyft در محبوبیت رشد ترک او و همسرش در تلاش برای پرداخت وام آنها در زمان خود به مدال به ساخت کسب و کار.

توسط 2019 قبل از coronavirus حتی ضربه Pross’ ناوگان کشیده شد در $29,400 یک ماه — به مراتب کمتر از $105,610 یک ماه او نیاز به بازپرداخت $18.7 میلیون در ترنج وام مدارک دادگاه نشان می دهد.

در اواخر ماه فوریه خود را قرض دهنده ویرجینیا مبتنی بر Pentagon Federal Credit Union, صدور اعلامیه های پیش فرض در شش وام و خواستار $158,186 ظرف مدت 30 روز برای اصلاح وضعیت.

Pross می گوید او سعی به مذاکره پرداخت. سپس coronavirus آمار — کوبیدن ترمز در تاکسی درآمد حتی به عنوان رانندگان و اپراتورها همچنان به صورت هزینه برای پارکینگ کنندگان مکانیک و اداری کارگران است.

“در حال حاضر COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر ارائه بدهکاران عملا با هیچ درآمد کار کسب و کار خود را به عنوان بدهکاران به تازگی به حالت تعلیق عملیات در طول COVID-19 pandemic برای مارس, آوریل, و احتمالا ممکن است سال 2020” Pross’ تشکیل پرونده می گوید.

عنوان پست گزارش شده در مارس 15 — قبل از رژیم صهیونیستی است. کومو حتی دستور رستوران تعطیل و غیر ضروری کارگران در خانه بمانند — رانندگان تاکسی بودند به عنوان کمی به عنوان $50 در هفته به عنوان مردم از ترس سرایت اجتناب فضاهای عمومی.

“رانندگان در حال آمدن به عقب پرسیدن اگر من می تواند گاز خود را پرداخت کنند کرایه حتی نمی آن را پوشش میدهد. ما نمی توانیم مثل این” یک تاکسی اپراتور که خواسته بود به نام گفت: پست در روز چهارشنبه.

Gov. Andrew Cuomo
هانس Pennink

Pross استشهاد نیز مقصر می داند واکر بدهی دارنده PenFed گفته شده است بازی بیس بال با “تکان دهنده” امتناع از گسترش آن 30 روز مهلت پرداخت.

PenFed به دست آورد و 290 میلیون دلار ارزش مدال وام از جمله Pross به عنوان بخشی از آن 2019 ادغام با نیویورک-بر اساس مترقی اتحادیه های اعتباری با توجه به گزارش ها در آن زمان است.

اتحادیه های اعتباری کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از مدال وام در حال حاضر دارای, اما اصرار داشت کار خود را سخت به نگه دارید اپراتورهای تاکسی در کسب و کار.

اتحادیه های اعتباری کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از مدال وام آن را در حال حاضر دارا است اما اصرار داشت این کار سخت به نگه داشتن اپراتورهای تاکسی در کسب و کار.

“PenFed به طور فعال کار می کند با اعضای ما در حال تجربه مشکلات مالی از جمله تاکسی مدال وام گیرندگان که درخواست کمک” یک PenFed سخنگو در بیانیه ای گفت. “PenFed یک تیم گسترده در نیویورک مشغول به کار برای کمک به کاربرانی که نیاز به کمک در طول این زمان به چالش کشیدن.”

Pross امیدوار است برای بیرون آمدن از ورشکستگی با وام کاهش می یابد به طوری که او می تواند همچنان به اجرای کسب و کار خود را از طریق کسب و کار اصلی, Utica تاکسی که در عمل ماشین و گاراژ و استخدام کنندگان و دیگر کارگران براده نشان می دهد.

اما با کروناویروس مرگ و میر در نیویورک نزدیک به 2000 و رشد اصلی کسب و کار نیز خطر رفتن زیر.

“گسترش سوار-به اشتراک گذاری برنامه ها مانند Uber و Lyft … همراه با ویرانی اقتصادی در ارتباط با COVID-19 همه گیر ممکن است در نهایت رندر Utica تاکسی ورشکسته به عنوان” Pross’ استشهاد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>