معلم در بروکلین دبیرستان خود گزارش coronavirus عفونت

یک معلم در بروکلین Tech High School — یکی از بزرگترین در کشور — اتحاد خود گزارش مثبت coronavirus آزمون پست یاد کرده است.

اصلی دیوید نیومن ارسال یک ایمیل به پدر و مادر در اواخر روز پنجشنبه به هشدار آنها را از توسعه است.

“من نوشتن را به اطلاع شما است که یک عضو از جامعه مدرسه ما خود گزارش داد که آنها آزمایش مثبت برای COVID-19,” مدیر نوشت. “یک ضد عفونی از ساختمان مدرسه تکمیل شده مطابق با جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت دستورالعمل. به عنوان یک یادآوری از سازمان حفاظت محیط زیست به طور معمول انجام شستشو و تمیز کردن عمیق در مدرسه خود را.”

اعلام این خبر موجب گسترده خبري در بروکلین Tech جامعه با توجه به ساختمان بسیار زیاد ثبت نام نزدیک به 6000 کودکان و نوجوانان.

“وجود دارد عظیم نگرانی در حال حاضر” یک پدر و مادر گفت: پست جمعه.

“ترس است که مدرسه آنقدر بزرگ است که وجود دارد بالقوه برای بسیاری از عفونت” یکی دیگر از پدر و مادر گفت. “مردم نگران هستند.”

اما یکی دیگر از پدر و مادر گفت که این تنها یک ماده از زمان قبل از وجود دارد coronavirus در مورد ساختمان و او بود که مصرف آن در گشاد گشاد راه رفتن.

“ما فقط به دنبال تمام اقدامات احتیاطی در حال حاضر و انجام آنچه ما می توانیم” او گفت:. “من شگفت زده است که آن را در این زمان طولانی است.”

مانند تمام دیگر وزارت آموزش و پرورش مدارس بروکلین تکنولوژی است که به فرد آموزش و راه اندازی از راه دور برنامه آموزشی در روز دوشنبه.

“هیچ چیز مهم تر از سلامت و ایمنی کارکنان و دانش آموزان است و ما متعهد به نگه داشتن جامعه مدرسه ما به طور کامل مطلع” نیومن گفت: پدر و مادر.

همراه با Stuyvesant و برانکس علم بروکلین تکنولوژی در نظر گرفته شده است یکی از شهرستان رقابتی ترین مدارس بالا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>