معلمان خشمگین با د Blasio پس از شهرستان تصمیم می گیرد برای ادامه یادگیری از طریق شکستن بهار

نیویورک معلم اتحادیه ناودان شهردار, بیل د Blasio جمعه این شهر تصمیم به انصراف از رخصتی بهار — نیاز آنها را به کار در روز عید فطر و جمعه.

استراحت در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 9 مارس 17, اما مدارس صدراعظم ریچارد Caranza جمعه اعلام کرد که شهر تصمیم گرفته بود به جای ادامه آموزش از راه دور در آن روز “سلامت [و] تندرستی از همه است.”

“ما با اعتماد به نفس است که در ادامه از راه دور یادگیری کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که خانواده های پایبند به اجتماعی فاصله در هفته های آینده که ضروری است برای کاهش گسترش ویروس و نگه داشتن نیویورکی امن” کررنزا گفت: در یک سری از توییت.

معلمان حداقل انتظار برای دریافت کردن برای عید فصح و جمعه خشم آمده بودند به یاد بگیرند که مدرسه هنوز هم خواهد بود در جلسه آنها را به بیمار روز به رعایت تعطیلات.

مدت کوتاهی پس از ایالات فدراسیون معلمان رئیس جمهور مایکل Mulgrew لعنتی اخبار به اتحادیه 200,000 اعضای #disrespectfuldeblasio شروع روند میان قهر مربیان در توییتر.

“با این کار شهردار de Blasio نشان می دهد که او به رسمیت نمی شناسد چقدر سخت شما کار کرده اند در طول این استرس و اضطراب را پر بار” Mulgrew گفت: در نامه خود به معلمان است.

“من می دانم که چگونه به طور جدی شما را نقش شما در بازی در این بیماری همه گیر. شما باید نگه داشته شود یادگیری زنده و اجتماعی و عاطفی تاسیسات برای 1.1 میلیون دانش آموزان و خانواده های آنان است.”

Mulgrew گفت: شهردار قادر به لغو تعطیلات مدرسه خود را تحت وضعیت اضطراری اعلام شده است.

این اتحادیه در حال مذاکره برای معلمان به دریافت اضافی چهار روز بیمار خود را در بانک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به رعایت تعطیلات وی افزود: اما معلمان هنوز خشم.

“نیویورک معلمان به شکستن بهار خود را. این بسیار اشتباه و غیر قانونی و به حق خود را به دین در 4/9 و 4/10 در یک زمان که در آن آنها نیاز به خانواده و ایمان ترین” گفت: یک کاربر توییتر.

الن Gentilviso افزود: “شما تا به حال به ما گزارش کار تحت شرایط خطرناک و ساخته شده ما فشار شما را به انجام کار درست به مدارس. ما کار خستگی ناپذیر و خلاقانه برای آموزش از راه دور. ما نیاز به زمان برای روزهای مقدس نماز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im